Najlepsze Domy
Skuteczny sposób na czystą toaletę

Skuteczny sposób na czystą toaletę

Duravit znalazł odpowiedź na pytanie jak ułatwić utrzymanie higieny w toalecie, jest to HygieneGlaze. Innowacyjne szkliwo ceramiczne Hygiene Glaze skutecznie zabija wszelkie bakterie i zarazki.

Firma Duravit oferuje antybakteryjną glazurę. Rozwiązanie to nie powłoka powierzchniowa, tylko antybakteryjna glazura ceramiczna, która zapewnia skuteczność na czas nieokreślony.

Mieszanka cynowo-cynkowa zostaje zintegrowana ze szkliwem ceramicznym podczas procesu wypalania. Zapieczona w ceramikę i sięgająca od wewnątrz po obrzeża toalety lub pisuaru, glazura HygieneGlaze jest skuteczna w przypadku powierzchni szczególnie podatnych na gromadzenie się bakterii i zarazków, takich jak toalety i pisuary.

W porównaniu z tradycyjnymi powierzchniowymi szkliwami ceramicznymi, glazura HygieneGlaze niszczy 99,9 procent bakterii w ciągu 24 godzin. Skuteczność właściwości antybakteryjnych HygieneGlaze została naukowo udowodniona przez higieniczne i mikrobiologiczne badania przeprowadzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego przy Uniwersytecie w Bonn.

Toalety i pisuary są zatem nie tylko czyste bez większego wysiłku, ale zapewniają również higienę długoterminową – bez użycia szkodliwych dla środowiska agresywnych środków czyszczących i dezynfekujących, lub bez nadmiernego zużycia cennej wody pitnej.

Czytaj także: Podpowiadamy jak dobrze wyczyścić rolety i żaluzje

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!