REKLAMA
Najlepsze Domy
Przejrzyj się w grzejniku, jak w lustrze

Przejrzyj się w grzejniku, jak w lustrze

Mnogość oferty producentów grzejników jest tak duży, że wybór odpowiedniego modelu może wydawać się problemem. Jest kilka kwestii o których przy jego wyborze pamiętać powinniśmy m.in. moc grzewcza. Kiedy już zamkniemy temat parametrów technicznych, zaczynamy zastanawiać się nad wyglądem, a dokładnie doszukujemy się różnic między grzejnikiem z płyty a tym z paneli grzewczych.

Marka Luxrad w swojej ofercie posiada grzejniki zarówno z płyty, jak i paneli grzewczych. Jeśli chodzi o ich możliwości grzewcze – w obu rodzajach są bardzo podobne. Warto skupić się na ich dodatkowych funkcjach.

Modele z płyty jak np. Vitro mogę pełnić dodatkową funkcję lustra. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w łazience, czy też korytarzu. Ten sam model, ale w wersji z LED jest dodatkowym źródłem światła. Można zmieniać nie tylko barwę, ale i intensywność świecenia.

A jak jest z kolorem? Zarówno modele z płyty, jak i paneli mogą mieć różne kolory RAL. Paleta odcieni jest dosyć spora, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od klasycznej bieli a kończąc na limonce, czy czerwieni, jak w modelu Niagara. Warto dodać, że wybierając kolor grzejnika mamy do wyboru również kolory specjalne np. miedź antyczna. 

Czytaj także: Wyjeżdżasz na Święta? Podpowiadamy jak uchronić dom przed włamaniem

Jaka jest w takim razie różnica między płytą a panelem w grzejniku? Modele z płytą lub panelami pasują do wnętrz nowoczesnych. Warto jednak zwrócić uwagę na wystrój i pomyśleć o funkcjonalności.

Te z płyty mogą nie tylko ogrzewać, ale i oświetlać oraz pełnić funkcję lustra. Natomiast grzejniki z panelami mogą stanowić dosyć mocny akcent aranżacyjny. Idealnie sprawdzą się na klatce schodowej w domu, czy w korytarzu mieszkania.

Wybierając grzejnik musimy pamiętać o jego dodatkowych możliwościach i funkcji pomieszczenia do którego go wybieramy. Nie zapominajmy przy tym o jego wyglądzie. Starajmy się wypośrodkować to co modne i to co nam się podoba.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!