Najlepsze Domy
Przegląd baterii kuchennych

Przegląd baterii kuchennych

Prezentujemy kilka nowoczesnych modeli baterii, które będą ozdobą każdej współczesnej kuchni.

Kuchnia jest dla wielu z nas sercem domu. To tam unosi się zapach aromatycznych potraw, a każdy z nas chce, aby otaczały nas najwyższej jakości sprzęty, dzięki którym szybciej, bezpieczniej i przyjemniej przygotujemy potrawy. Szczególnie te, przy których zatrzymujemy się kilkanaście razy w ciągu dnia jak baterie.

Minta Touch – nowoczesna i minimalistyczna

Eleganckie kształty baterii Minta nigdy nie wyjdą z mody i będą świetnie pasowały do każdej współczesnej kuchni. Z dodaną funkcją Touch, są wyjątkowo wygodne w użyciu i proste w utrzymaniu.

Eurocube – połączenie ascetycznej formy z funkcjonalną perfekcją

Zdecydowane linie i solidne, architektoniczne kształty kolekcji Eurocube są idealne dla nowoczesnej kuchni, w której design jest na pierwszym miejscu. Od stylowego wykończenia uchwytu, po profesjonalne rozwiązania techniczne - linia tych produktów jest dla ludzi ceniących stylowe rozwiązania i kochających gotowanie.

Essence – delikatny design

Smukłe, inspirowane architekturą kształty z organicznymi elementami designu będą się wspaniale prezentować we współczesnej kuchni, zapraszając do działania. Do wyboru są dwa modele - jeden z obrotową, a drugi z wyciąganą solidną wylewką, którą łatwo można przełączyć między perlatorem a strumieniem prysznicowym.

FootControl – wygodne rozwiązanie dla zajętych rąk

Czas i wygoda to dwie rzeczy, których w kuchni nigdy za wiele. Nowe baterie kuchenne Grohe FootControl można uruchomić lekko dotykając stopą czujnika umieszczonego na cokole szafki. Dzięki temu, mamy swobodniejszą kontrolę nad strumieniem wody, co sprawia, że ręce są swobodniejsze, zaś bateria zawsze lśni czystością. W tę innowacyjną technologię są wyposażone trzy z najbardziej popularnych baterii kuchennych Grohe. Można ją również zainstalować do każdej baterii kuchennej Grohe z wciąganą wylewką.

Essence Proffesional – w kolorach tęczy

Smukły, industrialny design baterii Essence Professional, zachwyca profesjonalnymi funkacjami i zaskakuje wygodą obsługi. Każdy detal opracowano z myślą o ułatwieniu codziennych czynności w kuchni: elastyczna wylewka z obrotem w zakresie 360°, magnetyczny system dokowania natrysku EasyDock M oraz dwa rodzaje strumienia do wyboru. Produkt wyposażony jest w technologię GrohFlexx, która sprawia, że higieniczny wąż santoprenowy można z łatwością wyczyścić. Aż dziesięć wariantów kolorystycznych do wyboru pozwala urządzić przestrzeń kuchenną według indywidualnych preferencji.

Czytaj także: Lampy dopasowane do stylu kuchni. 

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!