REKLAMA
Najlepsze Domy
Ponadczasowa wygoda i czystość w łazience

Ponadczasowa wygoda i czystość w łazience

Utrzymanie idealnego porządku w łazience to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w kabinach prysznicowych narażonych na powstawanie osadów z kamienia, zacieków oraz zabrudzeń. Zastosowanie szkła Timeless pozwala wyeliminować te problemy, zapewniając ochronę przed korozją i matowieniem na długie lata.

Szkło Timeless zbudowane jest z wysoko przeziernego szkła PlaniClear, na które nanoszona jest właściwie niewidoczna powłoka. Taka struktura sprawia, że szkło to zapewnia wyjątkową przejrzystość  i niezależnie od grubości nie wpływa na percepcję kolorów.

Właściwości te sprawiają, że szkło jest wyjątkowo trwałe i odporne na zanieczyszczenia. Dodatkową korzyścią jest możliwość poddania szkła wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej.

Utrzymanie czystości łatwiejsze niż kiedykolwiek

Woda spływa po powierzchni szkła Timeless, co redukuje do minimum powstawanie zacieków. Sprawia to, że jest o wiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości w porównaniu do szkła niepowlekanego.  Timeless nie ulega korozji, dzięki czemu przez długie lata zachowuje idealny wygląd.

Montaż tego innowacyjnego szkła w kabinie prysznicowej czy też parawanie nawannowym pozwala oszczędzić czas, poświęcany dotychczas na żmudne sprzątanie.

Zdecydowanie ogranicza ilość zużywanych w domu środków czystości, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Właściwości produktu zostały potwierdzone 10-letnią gwarancją Saint-Gobain.

Rozważ wady i zalety ogrzewania podłogowego w kuchni

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!