Najlepsze Domy
Półki, które pomogą w organizacji przestrzeni

Półki, które pomogą w organizacji przestrzeni

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń powinna uwzględniać dobrą organizację. Przemyślane miejsca do przechowywania naszych drobnych rzeczy pozwolą utrzymać dom w czystości i usprawnić codzienne funkcjonowanie.

Ułożenie drobiazgów na półkach zgodnie z częstotliwością używania i przeznaczeniem będzie ułatwiać lokalizowanie poszczególnych przedmiotów. Koniec z wiecznym szukaniem zaginionych okularów, biżuterii czy ulubionej książki – podpórki z oferty Agas pomogą nam zorganizować miejsce na nasze ulubione drobiazgi, a przy tym staną się wyjątkowym elementem dekoracyjnym.

Drobiazg, który nadaje charakter

Półki pozwalają doskonale wykorzystać każdy dostępny centymetr przestrzeni. Sprawdzą się nie tylko jako praktyczne rozwiązanie do przechowywania przedmiotów, ale również jako element dekoracyjny we wnętrzu. Ozdobne podpórki z oferty firmy Agas pomogą nam zadbać o dobrą organizację miejsca, a przy tym podkreślą charakter pomieszczenia.

Przykładowo ornamentalne wsporniki takie jak model Ricciolo czy Toscania od producenta Bolis doskonale sprawdzą się w przypadku romantycznych i rustykalnych aranżacji. Metalowe zawijasy w kolorach czerni, złota czy mosiądzu oferuje również hiszpański producent firma Amig. Podpórki model 11 i 20 oraz ornamentalna mod. 2 nawiązują wyglądem do włoskiej stylistyki i wzornictwa, tworząc ciekawy i praktyczny element aranżacji.

Nowoczesna dyskrecja

Współcześni architekci wnętrz stawiają na minimalizm. Niewidoczne, harmonijne rozwiązania mają sprzyjać komfortowi domowników. To dlatego w przypadku półek w tak urządzonych pomieszczeniach powinniśmy zdecydować się na subtelne podpórki.

W ofercie firmy Agas znajdziemy delikatne wsporniki Amig, które przeznaczone są do nowoczesnych, szklanych półek. Drobne, dostępne w pięciu kolorach podpórki sprawiają wrażenie delikatnych, dlatego świetnie łączą się i eksponują efektowność szkła. Ciekawą alternatywą dla takich niedużych podpórek jest ta od firmy Bolis, chromowa Iceberg ma nowoczesny, dynamiczny kształt, a przytwierdzona do ściany będzie wyglądała jak element biżuteryjny pomieszczenia.

Wśród nowoczesnych rozwiązań, można wybrać również odważniejsze wsporniki. Modele Boomerang czy Bubble powinny docenić szczególnie dzieci – półka przymocowana za pomocą podpórek w kształcie bąbelków albo ażurowych łuków na pewno stanie się świetną dekoracją w pokoju najmłodszych i idealnym miejscem do przechowywania szkolnych książek i zabawek.

Proste i funkcjonalne

Montaż praktycznych półek nie powinien być wyzwaniem dla nikogo. Przy przygotowywaniu miejsca na nasze ulubione drobiazgi, książki, ramki na zdjęcia czy kwiaty w doniczkach, warto wybrać praktyczne podpórki – te od hiszpańskiego producenta Amig, dostępne w ofercie firmy AGAS mogą udźwignąć nawet do 105 kg ciężaru. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych łatwo dopasują się do otoczenia i przede wszystkim będą stanowiły stabilną konstrukcję.

Przestrzeń opanowana

Największą zaletą półek jest z pewnością ich multizadaniowość – to element, który może sprawdzić się zarówno w łazience (jako miejsce dla szczoteczek, grzebieni, maszynek i kosmetyków), w przedpokoju (by uporządkować czapki, buty i szaliki), w kuchni (pod przyprawy i produkty do gotowania) oraz w salonie i sypialni (w celu wyeksponowania dekoracji, jako miejsce dla książek, biżuterii i ramek na zdjęcia).

Czytaj także: Plastikowe czy drewniane? Jakie okna wybrać?

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!