REKLAMA
Najlepsze Domy
Podłoga w "doborowym" towarzystwie

Podłoga w "doborowym" towarzystwie

Proste wybory są z reguły najlepsze. Nie inaczej jest w świecie wnętrz i designu, w których prostota jest powszechnie cenioną wartością. W przeciwieństwie do zmiennych trendów jest ponadczasowa i uniwersalna.

Dobrze widać to na przykładzie produktów wnętrzarskich oferowanych przez markę Vox, które czarują bezpretensjonalnym szykiem, a zarazem dowodzą, że dobre wzornictwo to połączenie prostoty i funkcjonalności. W takim duchu zaprojektowana została również najnowsza listwa przypodłogowa z oferty Vox – Esquero Duo.

Esquero Duo wyróżnia się nowoczesną linią i prostokątnym kształtem o delikatnie zaokrąglonych krawędziach. To listwa wykonana z PVC, która doskonale wpisuje się w oczekiwania stawiane przez domowników tego typu produktom. Stanowi atrakcyjne dopełnienie podłogi, jest trwała i co niezwykle ważne funkcjonalna. Listwa została tak skonstruowana, aby idealnie dopasowywać się do płaszczyzny podłogi i ściany.

Dzięki temu wizualnie niweluje ewentualnie nierówności powierzchni. Wewnątrz listwy zaprojektowany został specjalny kanał, w którym przewidziano miejsce na przewody elektryczne (telewizyjne, oświetleniowe itp.).

Można się do niego bardzo łatwo dostać poprzez zdjęcie panelu biegnącego wzdłuż listwy. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie pozwalające na ukrycie mało estetycznego okablowania i ułatwiające utrzymanie czystości w domu.

Listwa dostępna jest w bogatej ofercie kolorystycznej, która pozwala na dopasowanie jej wybarwienia do gatunku drewna zastosowanego na podłodze. Esquero Duo zamówić można w różnych odcieniach szarości, jasnych i ciemnych brązów oraz bieli.

Paleta obejmuje 12 wzorów, w tym różne gatunki dębu, palisandru czy orzecha, które odwzorowują nie tylko odcień, ale i rysunek drewna. Nowoczesny, ale delikatny kształt listwy sprawia, że będzie ona dobrze współgrać z różnorodną stylistyką wnętrza.

Do montażu listwy nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi, ani pomocy profesjonalnych wykonawców. Instalacja Esquero Duo jest szybka i intuicyjna, a producent przygotował dla użytkowników praktyczne materiały poradnikowe ilustrujące montaż „krok po kroku”. Listwa Esquero Duo ma długość 250 cm.

Łączenie poszczególnych elementów lub wykończenie ich w narożnikach odbywa się za pomocą estetycznych akcesoriów, które doskonale współgrają z listwą. Projektanci marki Vox chcieli stworzyć listwę, która będzie subtelnym zwieńczeniem podłogi, ale nie będzie odwracała uwagi od jej walorów dekoracyjnych, dlatego w porównaniu z innymi listwami Esquero Duo ma mniejszą wysokości ( 5,5 cm) i szerokości 2,18 cm.

Dowiedz się jak samodzielnie wykonać wieszak na klucze.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!