Najlepsze Domy
Oświetlenie dla najmłodszych

Oświetlenie dla najmłodszych

W pokoju dziecięcym ważne są kolory. To one ożywiają wnętrze i pobudzają wyobraźnię najmłodszych. Dlatego urządzając pokój dla dziecka warto zadbać o każdy detal. Nawet zwykła lampa może stać się ważnym elementem wystroju takiego wnętrza.

W pokoju dziecięcym ważne są kolory. To one ożywiają wnętrze i pobudzają wyobraźnię najmłodszych. Dlatego urządzając pokój dla dziecka warto zadbać o każdy detal. Nawet zwykła lampa może stać się ważnym elementem wystroju takiego wnętrza.

Kolekcja Malwi to linia lamp o przyciągających uwagę kolorach, które ożywią wnętrze dziecięcego pokoju. Dzięki oryginalnemu kształtowi oświetlenie Malwi stworzy spójną całość zarówno ze stonowanymi wnętrzami, jak i z tymi, o nieco bardziej intensywnym wystroju.

Kolekcja Malwi stworzona została z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Dziecięce pokoje to pomieszczenia wyjątkowe - w nich bowiem rodzą się najciekawsze pomysły zabaw i to one jednego dnia potrafią być zarówno pokładem samolotu, placem zabaw jak i straganem z warzywami. Stanowią również miejscem do nauki oraz spotkań z przyjaciółmi. Design dziecięcego pokoju musi zatem nadążać za wyobraźnią lokatora.

W kolekcji znajdziemy trzy barwne możliwości świetlne: siedmio-punktową lampę wiszącą oraz dwa kinkiety. Każda z propozycji nada przestrzeni wyrazistości oraz charakteru. Co więcej nowoczesna kompozycja kolorów i niebanalny styl sprawiają, że seria Malwi sprawdzi się zarówno
w pokoju przedszkolaka, jak i nastolatka.

Efektowność aranżowanej przestrzeni zależy w ogromnej mierze od przemyślanych dodatków.
Dekoracje mają wyjątkowo szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdzą się w nim lampy z linii Malwi, które nie narzucają ściśle określonej tematyki dzięki czemu stają doskonałym uzupełnieniem charakteru pomieszczenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!