Najlepsze Domy
Nowoczesny piekarnik. Zobacz co potrafi

Nowoczesny piekarnik. Zobacz co potrafi

Kuchnia to serce domu – w niej często gromadzi się rodzina, w niej powstają posiłki, które zachwycają gości, w niej rodzi się pasja do gotowania. Piekarnik to jeden z najważniejszych sprzętów w kuchni, a bez niego trudno wyobrazić sobie spotkania, przyjęcia, święta czy niedzielne obiady.

Watch&Touch to piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Za pomocą jednego dotknięcia możemy kontrolować przygotowywane potrawy. 

Ekran dotykowy – 19-calowy interfejs jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Pozwala w każdej chwili sprawdzić stan przygotowanej potrawy. Wybierając tryb pieczenia na drzwiach piekarnika i przewijając w dół, za jednym dotknięciem możemy znaleźć ulubiony przepis. Proste w obsłudze sterowanie umożliwia pełną kontrolę postępów pieczenia w każdej chwili.

Dzięki zintegrowanej kamerze HD mamy szansę z bliska obejrzeć cały proces pieczenia – bez otwierania piekarnika. W każdej chwili na ekranie możemy zobaczyć, na jakim etapie przygotowania jest danie, jaka temperatura panuje w środku i ile czasu zostało do końca pieczenia.

Łącząc się z piekarnikiem dzięki Wi-Fi – w dowolnym miejscu i czasie, za pomocą prostego dotknięcia  smartfonu lub tabletu, możemy sprawdzić stan przygotowywanej potrawy. 

Oświetlenie LED  gwarantuje optymalną widoczność wnętrza urządzenia. Piekarnik wyposażono w  drzwi z systemem Soft Close. Dzięki temu drzwi zamykają się cicho i są odporne na codzienne użytkowanie.

Czytaj także: AGD w funkcjonalnej kuchni.

Piekarnik ma 4 tryby do wyboru:

• Manualny – dla ekspertów i dla tych, którzy wiedzą czego potrzebują.

• Wideo z przepisami. Na ekranie piekarnika wystarczy wybrać potrawę i przygotować ją krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami. Kiedy skończymy przygotowania, wystarczy wstawić danie do piekarnika i włączyć START. Nie musimy wybierać żadnej funkcji.

• Programy osobiste – dzięki nim tworzymy swoją cyfrową książkę kucharską. Wystarczy dodawać swoje autorskie przepisy i poznawać możliwości piekarnika. Możliwe jest łączeni kilku funkcji pieczenia jednocześnie.

• Automatyczne programy pieczenia – to 70 gotowych programów pieczenia. 

Piekarnik ma pojemność 80 litrów.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!