Najlepsze Domy
Nowoczesne, przestronne wnętrza polskiego domu

Nowoczesne, przestronne wnętrza polskiego domu

Wnętrze domu HomeKONCEPT 53 zostało zaprojektowane bardzo funkcjonalnie z myślą o komforcie 4-osobowej rodziny. Wrażenie przestronności potęguje antresola, powiększająca przestrzeń salonu.

W holu przyciągają uwagę schody dywanowe, które są pięknie wyeksponowane na tle przeszklonej ściany. Spiżarnia sprytnie ukryta wśród zabudowy kuchennej to praktyczne pomieszczenie do przechowywania produktów spożywczych, przetworów oraz sprzętu AGD.

Po przeciwnej stronie holu zaprojektowano pokój gościnny oraz łazienkę z prysznicem. Program funkcjonalny parteru uzupełnia garaż 2-stanowiskowy oraz kotłownia gazowa, pełniąca równocześnie funkcję pralni.

Na poddaszu znajduje się część prywatna, która zapewni doskonały wypoczynek i relaks całej rodzinie. Zaprojektowano tutaj sypialnię małżeńską z niewielką, prywatną garderobą, dwie sypialnie dla dzieci, garderobę oraz dużą, rodzinną łazienkę.

Czytaj także: Metamorfoza wnętrz polskiego domu.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!