Najlepsze Domy
Nowoczesna strefa prysznicowa

Nowoczesna strefa prysznicowa

Dziś większość użytkowników nie wyobraża sobie życia bez kabiny. Jednak i ta w przeciągu ostatnich dekad zmieniała swoje oblicze. Stała się minimalistyczna, elegancka oraz szyta na miarę. Ewoluował nie tylko sam jej wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i znaczenie dla użytkowników. Teraz mówiąc o kabinie mamy coraz częściej na myśli odpowiednio zaprojektowaną strefę prysznicową, oazę izolującą od szaleńczego tempa codzienności.

Rewolucją w zakresie aranżacji łazienki było pojawienie się w latach 60. ubiegłego stulecia pierwszego prysznica bez wanny. Jednak był to luksus dostępny dla nielicznych. Dziś jest inaczej – teraz innowacją są rozwiązania, które pozwalają na personalizację strefy prysznicowej, np. profile z możliwością dostosowania do wymaganej długości.

Odpływ od linijki

TECEdrainprofile to połączenie funkcjonalności odwodnienia liniowego i punktowego. Gwarantuje szczelność, higienę oraz łatwą instalację. Jednak to, co najważniejsze z technicznego i aranżacyjnego puntu widzenia, to możliwość montowania w płaszczyźnie płytek na całej długości strefy prysznicowej i dopasowania do pożądanej długości. Takie podejście pozwala zintegrować odwodnienie z płaszczyzną posadzki, co ma szczególnie znaczenie w przypadku wielkoformatowych płytek. Przemyślana konstrukcja odpływu sprawia, że może być montowany zarówno na krawędzi strefy prysznicowej, jak i na środku pomieszczenia.

Profil wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada wewnętrzne nachylenie. Takie rozwiązanie optymalizuje odprowadzanie wody, ułatwiając utrzymanie czystości. Szczelności gwarantuje zamontowany fabrycznie kołnierz Seal System. TECEdrainprofile oferuje także możliwość późniejszego wypoziomowania i dopasowania wysokości do różnych grubości płytek podłogowych.

Cena: od 1 175 zł netto/ 1 445 zł brutto

Czytaj także: Wyposażenie małej łazienki.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!