Najlepsze Domy
Narożne grzejniki w aranżacji wnętrz

Narożne grzejniki w aranżacji wnętrz

Wielu z Was prawdopodobnie nie raz zadało sobie to pytanie. Czy ten obraz będzie tam pasował? Komoda wystaje poza krawędź ściany, a Ty znów uderzyłeś się o stojącą w rogu donicę. Aranżacja salonu, łazienki czy sypialni powinna współgrać z funkcjonalnymi aspektami projektu. Narożny kominek w pokoju dziennym, nowoczesna czerwona lampa nadająca wnętrzu niepowtarzalny charakter. To tylko kilka przykładów na rozwiązanie dylematu wnętrzarskiego, a gdyby tak umieścić tam grzejnik?

Kupując mieszkanie nie zawsze mamy wpływ na rozkład pomieszczeń. Szukamy różnych rozwiązań, aby zaaranżować mieszkanie, czy dom w sposób funkcjonalny nie tracąc przy tym walorów estetycznych i wizualnych. Jak wykorzystać trudno dostępne miejsca w naszych wnętrzach? 

Co postawić w tym kącie…

Gdy szukamy czegoś ciekawie i oryginalnie wyglądającego - model Aurora od projektantów Luxrad sprawdzi się jako dopełnienie sfery wizualnej. Nowoczesny design, szeroki wachlarz kolorów - od słonecznego żółtego do eleganckiego i poważnego srebra antycznego, a co najważniejsze użyteczność i bezproblemowy montaż grzejnika. To ciekawa metoda na wykończenie sypialni i nie tylko.

Funkcjonalność

Nie powinniśmy zapominać również o funkcjonalnym wykorzystaniu naszych kątów. Dzisiejsze firmy meblarskie posiadają w swoich kolekcjach narożne kanapy, regały czy komody, które pozwolą zadbać o odpowiedni wystrój, a co najważniejsze użytkowy charakter np. garderoby. Minimalistyczne wieszaki na ubrania, bądź klasyczne fotele mogą nadać pomieszczeniu walorów użytkowych. Pozwolą również tchnąć nieco życia w stricte praktyczne miejsca naszego domu. Łazienkowe powierzchnie najprościej urządzić wstawiając tam przegrodowe szafki, stojaki na ręczniki, czy jak doradzają projektanci Luxradu - klasyczne grzejniki wodne Elipso, dostępne również w wersji elektrycznej. Praktyczny i stonowany design to wszystko, czego potrzebuje łazienka i nasz problematyczny kącik.

Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze jest połączenie aspektów wizualnych z funkcjonalnością i prostotą, zwłaszcza wtedy, gdy próbujemy poradzić sobie z trudnym w aranżacji miejscem w naszym domu.

Czytaj także: Ogrzewanie podtynkowe. 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!