Najlepsze Domy
mobiDOM – bezpłatna aplikacja, która pomoże w budowie domu!

mobiDOM – bezpłatna aplikacja, która pomoże w budowie domu!

Aplikacja mobiDOM to poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym, a także praktyczny planer i organizer, który pomoże w budowie domu.

Aplikacja mobiDOM to poradnik, dziennik budowy i baza kontaktów w jednym, a także praktyczny planer i organizer, który pomoże w budowie domu.

Dobre wieści dla inwestorów! W sklepach Google Play i App Store pojawiła się właśnie bezpłatna aplikacja mobiDOM, która krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdy etap budowy domu.

Przewodnik dla budujących dom

Aplikacja mobiDOM została stworzona z myślą o wszystkich, którzy budują dom jednorodzinny. Po zalogowaniu, użytkownik otrzymuje dostęp do kompleksowego przewodnika, który krok po kroku prowadzi go przez poszczególne etapy inwestycji. Aplikacja zawiera zestaw pomocnych artykułów i gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dzięki mobiDOM inwestor zyskuje informacje o sprawdzonych rozwiązaniach, materiałach i technologiach, przygotowane przez ekspertów z branży.

Mobilny dziennik budowy

Aplikacja mobiDOM to nie tylko praktyczny przewodnik jak budować dom, ale również pomocny planer i organizer. Inwestor znajdzie tu szczegółowy plan budowy z listą czynności do wykonania na danym etapie, dzięki czemu może zaplanować i kontrolować wszystkie prowadzone prace. Sercem aplikacji jest mobilny dziennik budowy, w którym można zapisywać notatki, zdjęcia, dokumenty, kontakty i wszystkie informacje związane z budową domu.

Dzięki regularnie prowadzonym wpisom, użytkownik aplikacji będzie mógł obserwować postępy prac na swojej budowie, dokumentować ich przebieg, a w razie potrzeby szybko wrócić do konkretnej daty i upewnić się, że wszystko zostało uwzględnione. Kolejną przydatną funkcjonalnością jest zbiór kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży, dzięki którym na każdym etapie budowy inwestor może otrzymać profesjonalne wsparcie ekspertów.

Gra

Oprócz kompleksowego przewodnika oraz pomocnego narzędzia do zarządzania budową, aplikacja mobiDOM to także atrakcyjna gra, która angażuje całą rodzinę – każda aktywność w aplikacji przekłada się na punkty. Użytkownik wraz z postępem prac na swojej budowie zdobywa kolejne poziomy, zbiera odznaki i wygrywa rabaty. Dzięki aplikacji mobiDOM, poza komfortem bezpieczniej prowadzonej budowy, inwestor zyskuje realne korzyści w postaci zniżek na domowe akcesoria i dekoracje.

Budowa domu pod ręką i pod kontrolą

Aplikacja mobiDOM przygotowana przez wrocławską Pracownię Projektową ARCHIPELAG jest bezpłatna, bardzo prosta w obsłudze i świetnie sprawdzi się jako wsparcie każdej budowy. Można z niej korzystać zarówno na smartfonach, jak i tabletach z system Android lub iOS. Darmowa aplikacja mobiDOM jest dostępna do pobrania w sklepach:
• Google Play dla urządzeń z systemem Android: pobierz
• App Store dla urządzeń z systemem iOS: pobierz
Najważniejsze funkcjonalności aplikacji mobiDOM :
• Dostęp do kompleksowego przewodnika jak budować dom
• Praktyczny planer i organizer, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces budowy
• Mobilny dziennik budowy, w którym użytkownik może zapisywać wszystkie informacje związane z budową swojego domu
• Zbiór kontaktów do architektów i doradców technicznych z branży – fachowa pomoc ekspertów na każdym etapie budowy
• Atrakcyjna gra, w której użytkownik zbiera punkty, zdobywa poziomy i odbiera rabaty

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!