REKLAMA
Najlepsze Domy
Meble do spersonalizowanych wnętrz

Meble do spersonalizowanych wnętrz

Proste rozwiązania bywają najlepsze. Zasada ta dotyczy także designu. Klienci coraz chętniej sięgają po proste, funkcjonalne produkty. Oto kolekcja mebli, która dobrze wpisuje się w zasadę prostego i praktycznego urządzania wnętrz.

Nazwa kolekcji - Simple - oznacza prostotę, którą można określić mianem fenomenu współczesności. Wraz z dwoma innymi, rozpoczynającymi się na literę “s” hasłami - slow i silence - tworzącą nową hierarchię wartości współczesnego, świadomego klienta. Na pierwszym planie znajduje się w niej człowiek, ze swoim indywidualnym gustem, potrzebami, historią. Przedmioty, którymi się otacza, sprzyjają celebrowaniu bliskich mu wartości: wolności, wygody, spokoju, kreatywności.

Rodzina mebli Simple pozwala wcielić w życie tę zyskującą na popularności filozofię i tworzyć wnętrza spersonalizowane, elastyczne, umożliwiające odnajdywanie wewnętrznej równowagi, ale przede wszystkim mądre.

Na Kolekcję Simple składa się pełen wachlarz produktów, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia domowe: salon, sypialnię, przedpokój, gabinet, czy pokój młodzieżowy. Meble można samodzielnie kreować, wybierając barwę korpusu, frontu, dobierając nóżki i uchwyty. W ramach jednej bryły można zdecydować się na jeden lub zmiksować cztery dostępne w kolekcji kolory - biel, szarość, czerń i ciepłą fakturę drewna.

Czytaj także: Na co zwrócić uwagę wybierając szafę.

Dzięki pełnej swobodzie możemy tworzyć wnętrza o wystroju monochromatycznym lub bawić się, tworząc rozmaite kolaże kolorystyczne. Charakter kompozycji zawsze pozostanie spójny i harmonijny. Specjalny konfigurator dedykowany linii Simple pomoże zrealizować naszą koncepcję, skomponować wymarzony mebel lub wyposażenie do całego domu w czterech prostych krokach.

Rodzina Simple została zaprojektowana nie tylko z myślą o walorach estetycznych, seria wprost kipi od inteligentnych, ułatwiających codzienne funkcjonowanie rozwiązań. Stoi za nią misja promowania wysokich standardów i odpowiedzialności projektowej. Jej autorka - Marta Krupińska - stworzyła Simple, bazując na kanonie - 10 zasadach dobrego designu sformułowanych przez Dietera Ramsa. Dzięki złożonemu procesowi przygotowań i analiz Simple to nie tylko meble, ale przestrzeń, czas, energia, nad którymi pomagają zapanować.

Wśród ciekawych udogodnień  znajdziemy sprytny stolik kawowy ze skrytką na ładowarki czy piloty. Zbieraczy płyt i sprzętu muzycznego zachwyci szafka, która pomieści całkiem sporą kolekcję, a do tego skrzętnie ukryje mało efektowne zasilacze i kable. Wielbicieli wielofunkcyjnych mebli oczaruje stół, który z 4-osobowego bez trudu zmienia się w 12-osobowy. Posiadacze małych sypialni z pewnością docenią szafę z harmonijkowymi drzwiami, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu.

Nocne marki polubią szafkę nocną, w której dyskretne oświetlenie zapala się, kiedy otwieramy szufladę. Majstersztykiem zarówno dla małych, jak i dużych użytkowników jest zaś biurko z idealnie dostosowaną ilością półek, szuflad i listwą funkcyjną, która organizuje podręczne przybory.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!