REKLAMA
Najlepsze Domy
Listwy przypodłogowe dopasowane do stylu wnętrza

Listwy przypodłogowe dopasowane do stylu wnętrza

Listwy przypodłogowe pełnią wiele praktycznych funkcji: ułatwiają utrzymanie czystości, maskują styk posadzki ze ścianą oraz pozwalają na ukrycie niechcianych kabli. Ale nie można zapomnieć, że to także element, który dopełnia, a często nawet decyduje o estetyce naszego wnętrza.

Listwy przypodłogowe mogą dyskretnie wtopić się w podłogę lub wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujemy, trzeba przyznać, że listwy stanowią aranżacyjną kropkę nad i. Mogą podkreślić urodę podłogi lub – niestety – zniweczyć efekt starannie dobranych paneli i ścian. Sekret listew marki VOX tkwi zarówno w ich estetyce, jak i funkcjonalności.

Stylowa przez lata

Listwa przypodłogowa ESTILO jest nowoczesna, a jednocześnie prosta, dzięki czemu pasuje do klasycznych, jak również nieco odważniejszych wnętrz. Oprócz walorów estetycznych ESTILO charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. To pierwsza na rynku listwa z MDF-u, która zapewnia wyjątkowo solidny montaż. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu nie nasiąka wodą i nie odkształca się pod jej wpływem. Listwę można zamontować nawet przy nierównych ścianach, ponieważ doskonale się do nich dopasuje i ukryje ich mankamenty. Stylowo oznacza również praktycznie, dlatego ESTILO ma wbudowaną komorę umożliwiającą schowanie kabli. Listwa jest też prosta w montażu i dostępna w kilku kształtach. To wszystko sprawia, że listwa ESTILO może być stylowym detalem przez lata.

Do wyboru, do koloru

Od licznych odcieni drewna, dębu, sosny czy platana, aż po nieskazitelną biel. Listwa ESQUERO dostępna jest w szerokiej gamie 12 dekorów, które zostały dopasowane do najczęściej kupowanych odcieni i gatunków podłóg. Można więc idealnie dobrać listwę do koloru paneli lub postawić na kontrastującą z nimi biel. Wybór tej drugiej opcji pozwoli także na odświeżenie mieszkania i nadania mu bardziej nowoczesnego charakteru.

Czytaj także: Listwa przypodłogowa - ważny detal.

Listwa ESQUERO wyróżnia się prostym, kwadratowym profilem, a także optymalną wysokością (6,66 cm), co idealnie sprawdzi się w klasycznych, a także minimalistycznych przestrzeniach. ESQUERO wyposażona została w komorę na kable, w której ukryte zostały również elementy montażowe. Dodatkowe akcesoria – jak narożniki, łączniki i zaślepki – są idealnie dopasowane do listwy. Dzięki tym zabiegom nic nie zakłóca aranżacyjnej harmonii we wnętrzu.

Idealnie dopasowana 

Dla osób, które uwielbiają spontaniczne metamorfozy swojego wnętrza, idealnym rozwiązaniem będzie listwa przypodłogowa IZZY MAX. Z tą kolekcją można malować i tapetować pomieszczenia bez demontażu listew. Szybka zmiana koloru ściany lub ozdobna lamperia całkowicie zmieniająca charakter wnętrza? IZZY MAX umożliwia szybkie, proste i łatwe aranżacyjne metamorfozy. Listwa IZZY MAX ponadto charakteryzuje się elegancją i dobrą jakością. Dostępna jest aż w dziesięciu odcieniach dębu – można zdecydować się m.in. na chłodną stal lub ciepły miód. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, a dzięki swojej niskiej cenie – także portfela.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!