REKLAMA
Najlepsze Domy
Komoda do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz

Komoda do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz

Prosta forma, geometryczne kształty i gładkie, jednolite powierzchnie to trzy aspekty, które dokładnie i obrazowo definiują minimalizm w kontekście projektowania mebli. Prawdziwą sztuką jest takie połączenie tych trzech elementów, które z jednej strony pozwoli uzyskać produkt zachwycający prostotą, z drugiej – nieszablonowy, oryginalny i o mocnym charakterze.

Choć zadanie to wydaje się trudne, a wręcz niemożliwe do wykonania, to jednak udało się je zrealizować projektantom marki Rosanero. Stworzyli oni wyjątkową komodę Stilo II, której czysta forma i wyrazista linia zachwyci każdego miłośnika minimalistycznego designu.

Mebel ma kształt prostopadłościanu o wymiarach 500 x 1600 x 400 mm i wyposażony jest w 4 szuflady, za sprawą których front został podzielony na idealnie równe części. Geometryczną formę ma jednak nie tylko korpus komody, ale również metalowe nogi, na których został on osadzony. Na szczególną uwagę zasługuje także sposób wykończenia mebla – każdy egzemplarz jest dostosowywany do indywidualnych preferencji zamawiającego. Użytkownik może wybrać zarówno kolor bejcy na wykonanym z dębowego forniru korpusie, barwę metalowych nóg oraz odcień lakieru na frontach komody Stilo II. W przypadku tych ostatnich, do jego dyspozycji są najlepsze włoskie lakiery z pełnej palety odcieni RAL, w wersji matowej lub o wysokim połysku.

Jakość w parze z funkcjonalnością

Nowoczesna komoda Stilo II to mebel, który zachwyca nie tylko designerskim wyglądem, ale również wysoką funkcjonalnością i starannością wykonania. Model ten w całości powstaje w Polsce. Dzięki temu poddawany jest on gruntownej kontroli na każdym etapie produkcji, a użytkownik ma pewność, że zamówiony przez niego mebel jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Komoda Stilo II wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też przez wiele lat będzie prezentowała się nienagannie i równie stylowo. Wysokiej klasy akcesoria i zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak prowadnice z samodomykiem czy system otwierania szuflad typu push-click, sprawiają natomiast, że mebel jest praktyczny i komfortowy w użytkowaniu.

Czytaj także: Funkcjonalny narożnik do niewielkiego salonu.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!