Najlepsze Domy
Jazzowe podłogi

Jazzowe podłogi

Soul Jazz i Swing Jazz łączą nowoczesny design z wysoką trwałością i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. Widoczny wzór słojów i zaznaczona dzięki szczotkowaniu struktura drewna, nawiązują do najnowszych trendów projektowych, takich jak oryginalność i bliskość natury.

Subtelne podłogi Soul Jazz i Swing, uzupełniające linię Melody Collection, będą dopełnieniem zarówno wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, a głównym motywem oddającym ich charakter jest muzyka z początków XX wieku.

Podłogę Soul Jazz wyróżnia modna ciemnoorzechowa barwa, dzięki której będzie ona mocnym akcentem, podkreślającym unikatowy charakter i styl pomieszczeń. Z kolei jasna i delikatna podłoga Swing Jazz, starannie wykończona białym lakierem eco, rozjaśnia wnętrza nadając im lekkości i subtelności.

Stylowy design i trwałość

Dzięki zróżnicowanej kolorystyce, inspirowane muzyką podłogi Baltic Wood, znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i tych bardziej awangardowych, projektowanych w modnym stylu skandynawskim czy loftowym. Podłogi Soul Jazz i Swing Jazz dostępne są na wzorze klasycznej deski 1-rzędowej. Na dłuższym boku deski znajduje się elegancka mikrofaza - precyzyjna linia zwiększająca efekt naturalności.

Nowe podłogi stworzono na bazie jesionu - naturalnego drewna, cieszącego się rosnącym uznaniem inwestorów. Stabilność i długotrwałe użytkowanie parkietu zapewnia trójwarstwowa konstrukcja, która w odróżnieniu od deski litej, gwarantuje większą odporność na zewnętrzne zmiany wilgotności i temperatury, zachodzące w pomieszczeniach w zależności od pory roku. Zewnętrzną powierzchnię deski o grubości 3,5 mm tworzy warstwa drewna szlachetnego. Dodatkowo, łatwy system montażu pozwala na wymianę pojedynczych elementów podłogi, a możliwość instalacji na ogrzewaniu podłogowym zapewnia komfort i przyjemność pod stopami na długie lata.

Czytaj także: Podłoga w odcieniach szarości.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!