REKLAMA
Najlepsze Domy
Jakość i prestiż to solidne podstawy domowego stołu

Jakość i prestiż to solidne podstawy domowego stołu

Design stołów Prestige, jak również ich stabilna i mocna podstawa  sprawiają, że mebel ten staje się symbolicznym i dosłownym oparciem podczas ważnych spotkań i uroczystości. Istotny udział elementów stalowych w solidnej konstrukcji pozwala na uzyskanie blatu niebagatelnych rozmiarów – aż do 290 centymetrów po rozłożeniu. Fot. Mebin
Design stołów Prestige, jak również ich stabilna i mocna podstawa sprawiają, że mebel ten staje się symbolicznym i dosłownym oparciem podczas ważnych spotkań i uroczystości. Istotny udział elementów stalowych w solidnej konstrukcji pozwala na uzyskanie blatu niebagatelnych rozmiarów – aż do 290 centymetrów po rozłożeniu. Fot. Mebin
Stół w domu pełni nie tylko funkcję użytkową, ale ma też znaczenie symboliczne. Skojarzenia jakie budzi to trwałość, stabilność i jedność. Bo właśnie przy domowym stole rodziny gromadzą się na posiłki i wspólne rozmowy. Warto więc postawić na jakość i trwałość przy wyborze stołu.

Prosty, surowy design stołów Prestige oraz ich rozmiar sprawiają, że wymagają rozległego wnętrza i dużej przestrzeni. Tylko w takim otoczeniu w pełni wyeksponują swoje walory. Najlepiej wpisują się w styl industrialny, także ze względu na obecne stalowe elementy, kolorystykę i ciężar.

Stół nie musi służyć wyłącznie do spożywania posiłków. Jeżeli, zgodnie ze stylem panującym w pomieszczeniu, umieścimy nad nim żarówki w drucianej oprawie lub zupełnie jej pozbawione, stanie się wspaniałym miejscem do pracy.

Czytaj także: Lita czy warstwowa? Wybieramy stylową podłogę

Dla osób lubiących masywne stoły, ale preferujących bardziej przytulne i tradycyjne, choć nowoczesne rozwiązania, godnym polecenia jest stół Corino posadowiony na cokole. Jest on elementem kolekcji, pozwala więc na urządzenie całego wnętrza innymi bryłami z zestawu, przez co uzyskamy jednolity, spójny wystrój.

Mebel dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: jasnej (dąb naturalny) i ciemnej orzechowej. Rozsuwany blat możemy wydłużyć ze 160 do aż 360 centymetrów i to bez większego trudu, dzięki zastosowaniu synchronicznych prowadnic.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!