REKLAMA
Najlepsze Domy
Inteligentna i estetyczna łazienka

Inteligentna i estetyczna łazienka

Inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie, wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników coraz śmielej wkraczają do pomieszczeń łazienkowych. Samodomykające się szafki, nowoczesne deski toaletowe z funkcją mycia czy wanny z wbudowanym modułem dźwiękowym umożliwiają zaprojektowanie nowoczesnego, spersonalizowanego wnętrza. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyróżniają się jednocześnie doskonałym designem i dbałością o estetykę.

Funkcjonalne kolekcje mebli łazienkowych, misek toaletowych, wanien czy luster zapewniają komfort  użytkownikom, dzięki przemyślanym, inteligentnym rozwiązaniom.

Sterowanie natężeniem światła

Elementem dekoracyjnym każdej łazienki, a jednocześnie ważnym przedmiotem użytkowym jest lustro. Zaproponowane przez Duravit lustra oraz szafki z lustrem to rozwiązania wyposażone w oświetlenie LED, gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrza łazienkowego.

Optymalne warunki oświetlenia zapewniają profile świetlne umieszczone po bokach luster, na górnej krawędzi lub wzdłuż wszystkich czterech jego boków.

W zależności od wybranej opcji oświetlenie może służyć budowaniu nastroju, relaksowi, a także odpowiedniemu doświetleniu strefy mycia. Opcjonalne wyposażenie elementu lustra w ogrzewanie zapobiegnie jego parowaniu.

Na uwagę zasługuje możliwość zarówno uruchomienia podgrzewania, jak i sterowania natężeniem światła poprzez dotknięcie lustra w wyznaczonym miejscu. Za jednoczesne włączenie światła oraz ogrzewania odpowiada wmontowany czujnik sensorowy.

Nowoczesne systemy przechowywania

Pozbawione uchwytów szafki oraz szuflady to z jednej strony przejaw mody, jednak z drugiej wyraz dbałości o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Proste otwieranie szuflad i szafek, przy pomocy jednego dotknięcia palcem oferują meble łazienkowe Duravit serii  L-Cube czy Starck.

Inteligentny mechanizm otwierania i zamykania znajdziemy również w najnowszej kolekcji łazienkowej Luv, zachwycającej ponadczasową elegancją. Łatwe otwieranie i zamykanie możliwe staje się dzięki zastosowaniu techniki „Tip-on”.

Łagodne domknięcie szuflad mebla odbywa się nawet przy mocnym pchnięciu, a otwieranie – przy delikatnym nacisku ręką. Za utrzymanie porządku w szufladach łazienkowych odpowiadają inteligentne systemy porządkowania - organizery.

Wybieramy zmywarkę do naczyń.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!