Najlepsze Domy
Grzejniki w uniwersalnej bieli

Grzejniki w uniwersalnej bieli

Instytut Pantone ogłosił już kolor roku – Ultra Violet. Jednym się podoba, innym nie. Wszystko rzecz gustu. To jest na pewno kolor ryzykowny i trudny w przypadku aranżacji wnętrz. Idealnie może się sprawdzić jako kolor uzupełniający, dodatkowy. A jaki kolor pasuje do niego najbardziej? Własnie biały! Uspokaja wnętrze, ale też nas samych. Łagodzi stres i daje poczucie swobody, dlatego chętnie otaczają się nim osoby dynamiczne.

Czy jest jakiś kolor, który jest uniwersalny? Tak. Biały. Pasuje zawsze i wszędzie. Czy w formie mebla, oświetlenia i dodatków, czy też jako element wykończenia wnętrz. Możemy mieć białe ściany i będzie wszystko grało. Możemy też postawić na kolory a biel i tak będzie idealnie się komponowała. To jest trochę kolor kameleon. Niezależnie od wnętrza on zawsze będzie wyglądał dobrze.

Wiedzą o tym producenci mebli, drzwi, farb i grzejników. Marka Luxrad spośród wszystkich grzejników przedstawia dziś kilka, właśnie w kolorze białym.

LAKI

Model Laki jest idealny do wnętrz o wysokim standardzie wyposażenia. Pozwala zrealizować indywidualny styl. Nie bez znaczenia jest jego wysoka wydajność cieplna.

SALTO

Model Salto jest idealny w niewielkim wnętrzu,w którym każdy centymetr powierzchni musi być wykorzystany. Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników, powstałego poprzez zastosowanie specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni.

ATAKAMA

Model Atakama to zdecydowanie grzejnik nowoczesny w swoim wyglądzie. Płaski, ale przy tym funkcjonalny. Daje możliwość powieszenie i wysuszenia.

Czytaj także: Klasyczna listwa w białym wydaniu. 

GOCTA

Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników dzięki zastosowaniu specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni. Powstał w ten sposób grzejnik o nowoczesnym i charakterystycznym wyglądzie. Cenione rozwiązanie dla ludzi o wysokich wymaganiach, którzy chcą połączyć nowoczesny design z korzyściami praktycznymi.

KASTOR

Model Kastor to połączenie trójkątnych profili z prostokątnymi – płaskimi rurkami daje wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza. Niepowtarzalny wygląd grzejnika Kastor nadaje stylu każdej łazience.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!