Najlepsze Domy
Grzejnik, który zadba o właściwą temperaturę w łazience przez cały rok

Grzejnik, który zadba o właściwą temperaturę w łazience przez cały rok

Co w sytuacji, gdy podczas wczesnej jesieni czy późnej wiosny, gdy system C.O. nie grzeje, temperatura za oknem spadnie niżej niż zwykle? Problem ten rozwiążę łazienkowy grzejnik elektryczny, który możemy podłączyć do instalacji centralnego ogrzewania, a dodatkowo wyposażony jest w element grzewczy i wentylator. Dzięki pracy z pełną mocą szybko przygotuje łazienkę na kąpiel lub prysznic, a także wysuszy ręczniki.

Ten elektryczny grzejnik łazienkowy można podłączyć do instalacji C.O. W sytuacji, gdy nie możemy liczyć na C.O., grzejnik zapewni właściwą temperaturę, dzięki energii elektrycznej i elementowi grzewczemu, który wykonano ze stali nierdzewnej inox. Dzięki bardzo dużej powierzchni grzewczej, energia zmagazynowana wewnątrz całego urządzenia, uwalniana jest do otoczenia stopniowo. Gwarantuje to jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia oraz wysoką jakość powietrza na wyjściu z urządzenia.

Wentylator wspomoże pracę elementu grzewczego. Pozwala on w dowolnym momencie zwiększyć moc urządzenia. Urządzenie to może przez pewien czas (od 1 minuty do 2 godzin) pracować z maksymalną mocą, aby szybko  przygotować łazienkę na kąpiel lub prysznic oraz wysuszyć ręczniki lub drobną bieliznę.

Czytaj także: Dom zeroenergetyczny - wentylacja

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!