Najlepsze Domy
Grzejnik dekoracyjny w sypialni

Grzejnik dekoracyjny w sypialni

Sypialnia to miejsce, w którym ze szczególną troską należy zadbać o odpowiednią temperaturę, poziom nawilżenia powietrza i wentylację. Do pełni relaksu i komfortu potrzebny jest również odpowiedni wystrój wnętrza. Wybierając grzejniki do sypialni nie zapominajmy więc o nowoczesnych grzejnikach dekoracyjnych.

Z pewnością grzejnik nie jest wyłącznie elementem funkcjonalnym, ale także estetycznym. Brzydkie grzejniki żeberkowe już dawno odchodzą w niepamięć na rzecz np. panelowych modeli, które świetnie komponują się z estetyką pokoju. Na rynku możemy znaleźć designerskie urządzenia w różnych kolorach. Rozmiary również odgrywają niezwykle ważną rolę. Coraz powszechniejsze są modele płaskie i gładkie, które można montować nie tylko pod oknem, ale również na bocznych ścianach pokoju. Marka Luxrad wybrała trzy modele, które pasują do sypialni.

Model Fart to grzejnik w nowoczesnym stylu. Charakteryzuje się przede wszystkim wysoką mocą. Jego oryginalny kształt - rurki w kształcie elipsy umieszczone prostopadle do ściany sprawiają, że model ten jest wyrazisty. Ponadto nieprzeciętny wygląd sprawia, że grzejnik Fart idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Model Ductor wyróżnia się osłoną z lakierowanej stali, w której znajdują się rzędy kwadratowych otworów. Za obudową ukryto pionowe profile emitujące przyjemne ciepło. Grzejnik prezentuje się naprawdę efektownie i z powodzeniem może stać się elementem tworzącym klimat w każdym pomieszczeniu. Natomiast model Sahara wyróżnia się harmonijnym uformowaniem rurek o przekroju 30 mm. Każdy z modeli posiada swoją cechę charakterystyczną, która powoduje, że pasują do wnętrz zarówno klasycznych, jak i minimalistycznych, loftowych czy skandynawskich.

Wybór grzejnika nie tylko do sypialni to spore wyzwanie, biorąc pod uwagę szeroką ofertę producentów. Kolory, kształty oraz dodatkowe funkcje, jak oświetlenie czy lustro powodują, że ilość opcji znacznie się powiększa. Z drugiej jednak strony skupmy się na klimacie sypialni, zastanówmy się jakiego efektu się mamy spodziewać. Wtedy łatwiej będzie nam wybrać ten idealny model grzejnika.

Zobacz także: Drzwi pełne czy przeszklone?

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!