REKLAMA
Najlepsze Domy
Gruntowna odnowa mebli

Gruntowna odnowa mebli

Efektowne zmiany w aranżacji wnętrz nie zawsze muszą iść w parze z dużymi kosztami i wymianą całego domowego wyposażenia. Wręcz przeciwnie – wnętrzarska metamorfoza może być na przykład wynikiem odnowienia niemodnych na pierwszy rzut oka czy niczym niewyróżniających się mebli. Pomogą w tym produkty Tikkurila, które podarują im drugą młodość i nadadzą nowy, wyrazisty charakter

Do pomieszczenia o pastelowych ścianach nową energię wniosą meble, które dzięki odpowiednio dobranym kolorom urozmaicą stonowaną stylizację.

Nawet z tych skromnych i prostych da się wyczarować cuda – „zwyczajna” komoda w różnych odcieniach zieleni, skomponowanych z kolorem ścian, przyciągnie uwagę swoją oryginalnością.

Jeśli pomalujemy ją farbą tablicową Tikkurila Liitu, zyska ona dodatkową funkcjonalność, która pozwoli podkreślić indywidualny styl i rozbudzi kreatywność domowego artysty.

Rustykalny wgląd

Miłośnikom rustykalnych klimatów z pewnością spodoba się pomysł na meble wykonane z palet lub drewnianych skrzyń. Pomalowane na biało emalią Tikkurila Everal Aqua Matt 10 będą ciekawą i użyteczną dekoracją wnętrz. Bardziej odważny kolor, np. żółty lub czerwony, sprawi, że staną się designerską perełką każdego pomieszczenia i oddadzą charakter jego użytkowników.

Pomalowane od nowa

Niektóre meble, mimo że czas odcisnął na nich swój ślad, wciąż mają w sobie coś, co sprawia, że nie możemy się z nimi rozstać. Ulubione krzesło lub uroczy stolik, pamiętający okres dzieciństwa, dla wielu mogą być ważnymi pamiątkami, które przywołują wspomnienia z przeszłości.

Aby meble z dawnych lat wkomponowały się w nową aranżację i były dodatkowo ozdobą współczesnego wnętrza, wystarczy je pomalować wodorozcieńczalną emalią Tikkurila Everal Aqua.

Wybranie jasnych, pastelowych kolorów z palety ponad 13 tys. barw sprawi, że pełne lekkości u świeżości zachwycą swoim wyjątkowym wyglądem i będą zachęcać do dalszego użytkowania.

Podpowiadamy jak zadbać o naturalny kamień we wnętrzach domu i wokół niego.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!