Najlepsze Domy
Forum Dobrego Designu 2018: Pergo profesjonalnie o podłogach

Forum Dobrego Designu 2018: Pergo profesjonalnie o podłogach

Laminowane panele podłogowe zostały wynalezione przez firmę Pergo ponad trzydzieści pięć lat temu. Dziś marka ta jest symbolem pięknych, praktycznych podłóg. Miło nam powitać Pergo jako Partnera Głównego Forum Dobrego Designu 2018.

PERGO — historia
Nasza historia zaczęła się wraz z koncepcją stworzenia pięknych podłóg, wystarczająco trwałych, aby sprostać wyzwaniom związanym z codziennym użytkowaniem i zachować doskonały wygląd po latach eksploatacji. Mając na uwadze względy praktyczne, zaprojektowaliśmy je tak, aby były wyjątkowo łatwe w montażu i utrzymaniu. Dziś te idee przyświecają nam w całej naszej działalności, obejmującej zarówno innowacyjne rozwiązania w zakresie paneli laminowanych, jak również produkcję podłóg winylowych i drewnianych.

PERGO – dzisiaj. Swoboda tworzenia własnego projektu podłogi
Nasza standardowa oferta obejmuje trzy kategorie podłóg do zastosowań komercyjnych - winylowe, laminowane oraz drewniane . Charakteryzują się ogromną różnorodnością kolorów, struktur, rozmiarów desek i innych właściwości umożliwiających wybór spośród niezliczonych, unikatowych wzorów.

Znajdziesz właściwy produkt do każdego obiektu — niezależnie od tego, czy jest to salon samochodowy, modny butik, gabinet lekarski czy hotel. Zapewniamy kompletne rozwiązanie, które spełnia wszelkie wymagania techniczne i pozwala realizować projekty doskonale oddające klimat danego miejsca.

Dążymy do zapewnienia nieograniczonej palety rozwiązań, aby klienci mogli tworzyć śmiałe i ambitne projekty, które dokładnie oddadzą klimat każdego miejsca. Mając do dyspozycji szeroki wybór kolorów, struktur, rozmiarów desek i innych parametrów, można tworzyć niezliczone, wyjątkowe projekty. Połączenie szerokiej oferty, rozległej wiedzy i długoterminowego zaangażowania pozwala nam zapewnić niezmiennie wysoką jakość zarówno w przypadku projektów przestrzeni publicznych, jak i komercyjnych oraz przemysłowych.

Akcesoria do podłóg jako dopełnienie całości
Piękno podłóg tkwi w szczegółach. Bo czym byłaby nowa podłoga bez dopasowanych listew przyściennych czy łączeniowych? Klatka schodowa bez wykończeniowego profilu schodowego?
To ważny element dekoracyjny. Dlatego właśnie firma Pergo oferuje pełną gamę dopasowanych akcesoriów, takich jak listwy przyścienne i łączeniowe, oraz wielofunkcyjnych podkładów i systemów ogrzewania podłogowego. A do tego oczywiście wszystko, co potrzebne do bezproblemowego montażu i konserwacji.

1. Podłogi laminowane
Firma Pergo wymyśliła podłogi laminowane 35 lat temu. Wprowadzając do oferty podłogi Pergo Sensation, wymyślamy je na nowo. Nasza nowa kolekcja podłóg laminowanych została tak nazwana nie bez powodu.

Nowa generacja podłóg laminowanych to uczta dla zmysłów. Autentyczny, bliski naturze wygląd sprawia, że podłóg Sensation nie da się odróżnić od prawdziwego drewna. Nowe matowe wykończenie nadaje podłodze autentyczny charakter drewna i naturalny wygląd.
Wrażenie naturalnej powierzchni drewnianej wynika z innowacyjnej techniki idealnego odtworzenia usłojenia struktury drewna .Technologia ta sięga aż do wnętrza fugi, dzięki temu podłoga na całej powierzchni posiada, niepowtarzalny wygląd.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!