Najlepsze Domy
Duża garderoba typu walk-in

Duża garderoba typu walk-in

Markowe ubrania uszyte z dobrych materiałów, pochodzące od znanych projektantów czy wyszukane w butikach z modą vintage, cieszą oczy także wisząc na wieszaku. A torebki i buty w różnych fasonach i kolorach ustawione na półkach potrafią tworzyć naprawdę ciekawą kompozycję.

Specjalne pomieszczenie przeznaczone na garderobę to atrybut każdego luksusowego apartamentu lub rezydencji. To również obiekt pożądania każdej kobiety. Tylko garderoba walk-in pomieści bez trudu pokaźną kolekcję ubrań i dodatków. A w dodatku wyeksponuje je na wzór luksusowych butików.

Tu każda rzecz ma swoje miejsce i jest zawsze w zasięgu wzorku i pod ręką. Do tego zamontowane w półkach i drążkach oświetlanie wprowadza elegancki charakter do wnętrza, które może łączyć się z sypialnią lub łazienką. Przenikające się pomieszczenie tworzą prywatną strefę relaksu. Tu odpoczywamy i poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym.

Ponieważ ubrania gromadzą dużą ilość kurzu zalecane jest zamknięcie pomieszczenia przesuwnymi drzwiami. Te obowiązkowo powinny posiadać wielkoformatowe przeszklenia zamknięte w cienkich ramach (np. S1200 Air marki Raumplus). Innym praktycznym patentem jest wyposażenie niektórych modułów w uchylne drzwi np. RPS, które zamienią regał w elegancką witrynę. Z kolei sam regał powinien zostać skonfigurowany pod kątem przechowywania różnego rodzaju i długości ubrań. Zapewni to system Uno, którego układ zawsze projektowany jest wedle potrzeb użytkownika i wielkości pomieszczenia. Jeżeli mamy odpowiednio dużo miejsca, to pośrodku garderoby warto również ustawić komodę - wyspę. Jest idealna do przechowywania drobnych akcesoriów i biżuterii. A jej blat wykorzystamy do wygodnego składania ubrań. W mniejszych pomieszczeniach możemy natomiast ustawić pufę lub fotel.

Czytaj także: Aranżujemy przedpokój. 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!