REKLAMA
Najlepsze Domy
Drzwi do niebanalnych wnętrz

Drzwi do niebanalnych wnętrz

Fot.  Invado
Fot. Invado
Drzwi we wnętrzu pełnią nie tylko praktyczną funkcję. Są również dopełnieniem aranżacji pomieszczenia. Prezentujemy drzwi, które sprawdzą się w niebanalnych, oryginalnych wnętrzach.

Subtelne wzornictwo kolekcji D’Artagnan pomoże urządzić wnętrza ze smakiem, a przy tym podkreślić niebanalną elegancję każdego pomieszczenia. W ramach kolekcji dostępnych jest 5 modeli drzwi: z szybą o różnym wzornictwie (4 wersje) oraz skrzydła pełne. Dzięki takiej różnorodności każdy miłośnik drzwi przeszklonych znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo bogata paleta kolorów, w jakich produkowana jest kolekcja D’Artagnan, da pole do popisu niejednemu amatorowi projektowania.

Rama skrzydeł z kolekcji D’Artagnan od Invado wykonana została z płyty MDF i HDF i oklejona jest okleiną sztuczną. Z kolei wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 10 mm lub szyby o grubości 6 mm (typu satinato i master carre). Jako modele pojedyncze występują w szerokościach od „60" do „100", natomiast podwójne od „120" do „200". Dostępne są one w 10 kolorach - od orzecha, po biały, heban i dąb.

Producent: Invado
Cena: od 650 zł netto

Czytaj także: Szklane, nowoczesne drzwi do współczesnych wnętrz.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!