Najlepsze Domy
Drzwi dla zwolenników prostoty i minimalizmu

Drzwi dla zwolenników prostoty i minimalizmu

Drzwi we wnętrzu pełnią coraz częściej kilka funkcji. Oprócz najważniejszej - oddzielania pomieszczeń - pełnią też rolę dekoracyjną, uzupełniającą styl, w ktróym urządzono wnętrze.

Proste rozwiązania nie przestają zachwycać swoim pięknem i uniwersalnością, dlatego też kolekcja Porta Balance została wzbogacona o 4 nowe modele drzwi. Klasyczne skrzydła ozdobione geometrią trzech prostokątów, dostępne w wersji pełnej oraz z przeszkleniami, pozwolą na stworzenie spójnej aranżacji dopasowanej do potrzeb każdego wnętrza i stylu. Drzwi podkreślają minimalizm wystroju, stanowiąc jego subtelne wykończenie. 

Oferta Porta została rozszerzona również o nowy model z kolekcji Minimax. Dzięki charakterystycznemu smukłemu przeszkleniu na całej długości drzwi bardzo dobrze wpiszą się w nowoczesne wnętrza, wprowadzając do aranżacji odrobinę światła. Dostępne łącznie w czterech wzorach w kolorze ponadczasowej bieli skrzydła Minimax są też rozwiązaniem efektywnym kosztowo – można je kupić już od 226,32 zł brutto.

Czytaj także: Jak wybierać drzwi wewnętrzne? 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!