Najlepsze Domy
Drewno i kamień - duet idealny

Drewno i kamień - duet idealny

Biały kamień i drewno to świetne połączenie. Biały blat pasuje do klasycznego stylu w połączeniu z różnymi typami drewna. Biel rozjaśnia i tworzy niepowtarzalną kompozycję w połączeniu zarówno z jasnym, jak i ciemnym drewnem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.

Biel jest niezwykle uniwersalnym i odświeżającym kolorem. Jako element wystroju wnętrz używana jest, by rozjaśnić pomieszczenie i optycznie je powiększyć. Ponadto, idealnie komponuje się z każdym kolorem i stylem. Konglomerat kwarcytowy Absolute White to propozycja nawet dla najbardziej wyszukanego wnętrza.

Biel w stylu minimalistycznym

Dzięki swojej uniwersalności, Absolute White jest jednym z popularniejszych projektów wybieranych przez klientów TechniStone. Delikatna, klasyczna biel dobrze komponuje się też z odcieniami szarości i czerni - będąc ciekawym pomysłem na nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Czarno-białe dodatki w połączeniu z elementami żywszych kolorów dodatkowo dodadzą charakteru pomieszczeniu.

Niezwykłe właściwości

Konglomerat kwarcytowy Absolute White, dzięki swoim właściwościom można także wykorzystać do budowy zlewozmywaka kuchennego czy umywalki łazienkowej. Dzięki temu, możliwe jest zintegrowanie z blatem i wtopienie zlewozmywaka w strukturę zabudowy kuchennej, co daje znakomity efekt. Ponadto, dzięki plastyczności materiału, możemy stworzyć kształty blatu i zlewozmywaków w dowolnych kształtach, dostosowanych do potrzeb klienta.

Czytaj także: Inspirujące i modne płytki ceramiczne. 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!