REKLAMA
Najlepsze Domy
Dom wolny od owadów i insektów

Dom wolny od owadów i insektów

Moskitiery w okresie letnim odgrywają bardzo ważną rolę. Chronią wnętrza domów przed insektami, które bardzo często przenoszą liczne zarazki i choroby.

Letnie miesiące to czas, w którym chcemy w pełni korzystać ze słonecznej aury. Przez otwarte okna do wnętrza wlewają się promienie słońca, a cały dom wypełnia się świeżą, letnią bryzą. Niestety, jest to również okres wzmożonej aktywności owadów oraz pylenia wielu roślin, co bywa niezwykle uciążliwe i potrafi zepsuć nawet najpiękniejszy dzień. Firma Awilux Polska wprowadziła do swojej oferty moskitiery przesuwne IST, które pomogą uporać się z problemem insektów w naszych domach.

Moskitiera przesuwna IST  to rozwiązanie, które nie tylko poprawi nasz komfort i pozwoli bez przeszkód cieszyć się piękną pogodą, ale również dzięki swojej subtelnej, minimalistycznej formie nie zaburzy estetyki elewacji. Ponadto szeroki wybór osiatkowań umożliwia dobranie opcji idealnie dopasowanej do naszych potrzeb. Dzięki ochronie przeciwinsektowej będziemy mogli cieszyć się słoneczną pogodą bez owadów i pyłków.

Bezpiecznie i bez zarazków

Ciało muchy pokryte jest drobnymi włoskami, na których gromadzą się ogromne ilości bakterii. Następnie owad przenosi je na każdą powierzchnię, na której usiądzie, także na owoce, warzywa i inne produkty spożywcze. Stwarza to ryzyko zarażenia salmonellą, durem brzusznym, tyfusem, gruźlicą, a nawet chorobą Heinego-Medina, której powikłania mogą prowadzić nawet do śmierci. Szczególnie narażone na zakażenie są dzieci – ciężko je upilnować, a zjedzenie niedokładnie umytych produktów może być dla nich fatalne w skutkach.

Zagrożeniem są też osy, pszczoły i szerszenie, których ukąszenie bywa bardzo nieprzyjemne i bolesne, a nawet niebezpieczne – szczególnie w przypadku osób uczulonych na ich jad. Siatka chroni również przed pająkami i innymi owadami, których obecność w naszym domu jest wysoce niepożądana.

Moskitiera przesuwna IST sprawi, że nasz dom będzie bezpieczny, a cała rodzina będzie mogła cieszyć się świeżym powietrzem i słońcem - bez obaw przed zarazkami przenoszonymi przez nieproszonych gości. Dzięki siatkom z poliestru, aluminium lub włókna szklanego pokrytego tworzywem sztucznym żaden insekt nie prześlizgnie się do wnętrza.

Stop dla pyłków!

Wiosna i lato to czas wzmożonego pylenia licznych roślin. Nieustanny katar i łzawienie oczu to dla alergików prawdziwy udręka. Nasilone objawy alergii nie pozwalają cieszyć się w pełni ze słonecznej pogody za oknem. Na szczęście moskitiery przesuwne IST dostępne są z bardzo gęstą siatką, która dzięki swojej budowie skutecznie chroni przed niektórymi rodzajami pyłków.

Skrojona na miarę

To co wyróżnia moskitiery IST to szeroki wybór siatek, spośród których możemy wybrać taką, która będzie w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniom i wymaganiom. Oprócz podstawowej siatki przeciwinsektowej firma oferuje też wersję BetterVue, która zapewnia niemal idealną przejrzystość przy optymalnej ochronie.

Z kolei siatka przeciwpyłkowa - dzięki swojej budowie i gęstości – zabezpieczy dom przed pyłkami roślin.

Ciekawą propozycją jest siatka przeciwinsektowa z aluminium, która sprawdza się w domach, gdzie istnieje obawa przed przegryzieniem materiału przez gryzonie. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów jednorodzinnych, w szczególności zlokalizowanych na przedmieściach oraz na terenach wiejskich. Siatka ta ochroni nas nie tylko przed owadami, ale również drobnymi gryzoniami, które potrafią poczynić ogromne szkody w naszych domach.

Łatwy (de)montaż

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!