Najlepsze Domy
Czyste powietrze z BATem i ARBETem

Czyste powietrze z BATem i ARBETem

Kto chce płacić MNIEJ za ogrzewanie? A może ktoś chciałby, by sąsiedzi przestali truć? Albo ocieplić dom i wymienić ogrzewanie na lepsze, tańsze, czystsze? Podpowiedzi można było znaleźć na ostatnich targach "Czyste Powietrze", organizowanych przez partnera ARBETu, firmę BAT.

Targi zorganizowała hurtownia BAT z Sierakowic w swoim oddziale w Bytowie. BAT zaprosił do współudziału w targach swoich stałych partnerów handlowych, m.in. producentów drzwi, okien, systemów grzewczych i systemów ociepleń - w tym FS ARBET.

Stoiska przyciągnęły bardzo wielu zwiedzających, żywo zainteresowanych programem dopłat "Czyste Powietrze" i systemami izolacji. Pracownicy BAT oraz konsultanci firm pomagali zwiedzającym w korzystaniu kalkulatorów określających m.in. grubość i sposób izolacji budynków.

Ponadto przedstawiciele ARBETu tradycyjnie już odpowiadali na znane już sobie pytania:

„W jaki sposób lepiej ocieplać - styropianem grafitowym czy białym?”,
„Czy ten grafit to rzeczywiście jest taki dobry, czy to jest tylko chwyt marketingowy?”,
„Ile warto dawać tyle izolacji?” itp.

Ogromne zainteresowanie i wiele pytań wskazują, że takie targi są bardzo potrzebne. Zwiedzający chcą pogłębiać wiedzę na temat nowych technologii i sposobach oszczędzania. Właśnie z tego powodu inwestorzy potrzebują zdobywać takie informacje u źródła.

Osoby, którym nie udało się dotrzeć na styczniowe targi bytowskie, mogą skorzystać z następnej okazji już w lutym: następna taka impreza z BATem odbędzie się w Kartuzach 23.02.2019r.

O programie "Czyste Powietrze" można więcej przeczytać na stronie BAT lub na stronie ARBETu.

Czytaj także: Arbet Budowlaną Firmą Roku.

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!