REKLAMA
Najlepsze Domy
Bezprzewodowe odkurzanie

Bezprzewodowe odkurzanie

Wszechstronny, ergonimiczny, lekki, zaawansowany technologicznie – Rhapsody powstał po to, aby ułatwić czyszczenie każdej powierzchni; od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy od marki Hoover jest wygodny w użyciu i bogaty w akcesoria. Łatwo możemy zmienić go na odkurzacz ręczny i bez wysiłku precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu.

Rhapsody to wyjątkowy model, dzięki któremu mamy 4 możliwości sprzątania: parkietów i podłóg, wszystkich mebli, wnętrza auta, wszystkiego, co wysoko i daleko. Co jeszcze potrafi i jakie funkcjonalności kryje Rhapsody?

Technologia Hspin-Core

Unikalna i innowacyjna technologia Hspin-Core z systemem separacji sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, pory filtra się nie zatykają, a opróżnianie staje się prostsze. Jak to działa?

Duże cząstki kurzu, drobne śmieci oraz włosy i sierść są odpychane siłą dośrodkową na dno zniornika. Staje się to możliwie dzięki działaniu siły płynącej z silnika urządzenia oraz dodatkowemu silnikowi wprawiającemu w ruch rotacyjny moduł separacyjny.

Odkurzacz idealny do czyszczenia auta

Rhapsody z łatwością można zmienić w urządzenie przenośne i dokładnie wyczyścić wnętrza auta; tapicerki, wykładziny. Ciasne przestrzenie wyczyścimy za pomocą wydłużanej ssawki z delikatnym włosiem, a elastyczna szczelinówka (60 cm) sięgnie tam, gdzie trudno zbadać czystość wzrokiem.

Szczotka elektryczna – zwrotna i podświetlana

Szereg akcesoriów umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni: parkietów, posadzek, szafek, sufitów, grzejników i wszystkich najtrudniej dostępnych obszarów. Kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają wyjątkową przyczepność i ogromne możliwości manewru. Easy Driving System ułatwia prowadzenie i pozwala na przechylenie rury próżniowej aż do 180 stopni, a tym samym uzyskanie dostępu do najtrudniejszych obszarów.

Na szczotce, dla lepszej widoczności w zakamarkach, zainstalowano oświetlenie LED. Diody zapalają się w narożnikach, gdzie nie dochodzi światło dzienne, aby oświetlić przestrzeń i zapewnić najlepsze efekty odkurzania. Dodatkowo w zestawie znajduje się szczotka do parkietów wyposażona w naturalne włosie i filcowane kółka dla najdelikatniejszych powierzchni.

Intuicyjna obsługa, czyli wszystko dla wygody

Ciężar elementów odkurzacza skalibrowano pod kątem zapewnienia wygody użytkownikom, ale to nie wszystko. Ergonomiczny uchwyt wbudowano w materiał antypoślizgowy, a praktyczny panel sterowania umieszczony w górnej części urządzenia, co pozwala na dostosowanie użytkowania zgodnie z potrzebami.

Dzięki praktycznej dźwigni, znajdującej się pod przyciskiem zasilania, można płynnie włączyć tryb ciągły ​​odkurzania. Poziom naładowania mamy zawsze pod kontrolą i możemy go sprawdzić na wyświetlaczu LED.

Zobacz fugi, które odmienią twoją łazienkę.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!