REKLAMA
Najlepsze Domy
Bateria wannowa do nowoczesnej łazienki

Bateria wannowa do nowoczesnej łazienki

Urządzając swoją wymarzoną łazienkę każdy zakłada, że spełni ona wszystkie swoje podstawowe funkcje i jednocześnie będzie cieszyć oko domowników. Aby jednak pomieszczenie to rzeczywiście stało się miejscem eleganckim, użytecznym i przy tym łatwym do utrzymania w czystości, trzeba umieć te ambitne plany zrealizować. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych, a także zadbanie o wysokiej klasy meble, ceramikę i akcesoria.

Dużą rolę odgrywa tutaj armatura łazienkowa, dlatego w tym temacie warto postawić na produkty o prostej linii, wysokiej trwałości i maksymalnej użyteczności.

Jednouchwytowa bateria wannowa Dokos grafit/chrom marki Invena wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i grafitowym kolorem z elementami chromowanymi. Ma także wygodny i poręczny uchwyt, co przekłada się na komfort użytkowania i funkcjonalność. 

Praktycznie, wygodnie, oszczędnie

Bateria wannowa Dokos grafit/chrom to model przeznaczony do montażu na ścianie. Posiada jeden,  dopasowany do dłoni uchwyt i trwały mieszacz ceramiczny o wysokości 35 milimetrów.

Dzięki nim użytkowanie baterii jest wygodne, a regulacja strumienia odbywa się płynnie i bez wysiłku. Zadbano również o to, by korzystanie z armatury odbywało się z poszanowaniem środowiska naturalnego i pozwoliło właścicielom oszczędzać wodę.

Bateria została również wyposażona w perlator, czyli element umożliwiający zmniejszenie zużycia wody przy jednoczesnym utrzymaniu dużej mocy strumienia, który z łatwością zamontujemy dzięki dołączonemu do zestawu specjalnemu kluczykowi.

Czytaj także: Elegancka łazienka. Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!