Najlepsze Domy
Arbet Budowlaną Firmą Roku, dyrektor - Osobowością Branży Budowlanej

Arbet Budowlaną Firmą Roku, dyrektor - Osobowością Branży Budowlanej

ARBET Budowlaną Firmą Roku 2018 wg Buildera! Ten tytuł oraz tytuł Osobowości Branży Budownictwo znów trafił do Koszalina.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej. Promowaną wartością jest dynamiczny rozwój i osiągnięta pozycja na rynku budowlanym. Menadżerów tych firm Builder wyróżnia za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe.

24 stycznia miała miejsce uroczysta Gala Buildera, na której wręczono nagrody najlepszym firmom 2018 roku. Był na niej również ARBET.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Fabryki, ale nie zmienia to faktu, że ta nagroda niezmiernie cieszy. Oznacza ono bowiem, że rynek docenia tworzenie przedsięwzięć, w których prawdziwą wartością są ludzie i ich dobro, a nie sam produkt. Jak mówi nagrodzony tytułem „Osobowość Branży Budowlanej 2018” Dariusz Karasiński, dyrektor generalny FS ARBET:

Dla firmy z branży budowlanej największe osiągnięcie u schyłku II dekady XXI to stabilny rozwój i niezachwiana, mocna pozycja na rynku. Dla ARBETu, stuprocentowo polskiej firmy, najcenniejsze jednak jest budowanie dobrych relacji międzyludzkich na każdym poziomie. Sukces Fabryki to sukces całego zespołu ludzi. To, co mnie cieszy osobiście, to że udało mi się taki zespół zbudować.

BudowlanaFirmaRok2018.jpg
BudowlanaFirmaRok2018.jpg

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!