Najlepsze Domy
4Buildings: Zapraszamy na dni otwarte i bezpłatne porady architektów, projektantów, ekspertów

4Buildings: Zapraszamy na dni otwarte i bezpłatne porady architektów, projektantów, ekspertów

Planujecie budowę domu? Szukacie projektu dla swojej rodziny? Marzycie o pięknym ogrodzie? A może potrzebujecie fachowca od budowy domu? Jeśli tak - zapraszamy na bezpłatne konsultacje z architektami, projektantami i ekspertami podczas 4Buildings. Widzimy się 16 i 17 listopada w Katowicach.

Pierwsza edycja 4Buildings coraz bliżej. Jeśli więc interesuje Was budownictwo energooszczędne, nowoczesne technologie i rozwiązania czy ekologiczne materiały koniecznie zarezerwujcie sobie czas 16 i 17 listopada. Przez dwa dni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach znajdziecie wszystko co pozwoli zbudować dom od fundamentów aż po dach.

Podczas dni otwartych 4Buildings nie mogło zabraknąć stoiska magazynu i portal Dobrzemieszkaj.pl oraz serwisu Najlepszedomy.pl. Bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z architektami, projektantami zieleni i wykonawcami. Zachęcamy także do spotkania i rozmów z nami - z redakcją. Będziemy do Waszej dyspozycji przez całe dwa dni.

Planujecie budowę? Nie wiecie, jakiego domu potrzebujecie? Macie na oku projekt, ale zastanawiacie się, czy będzie odpowiedni dla Waszej rodziny? Marzycie o pięknym ogrodzie, ale nie wiecie, jak go zaprojektować? Szukacie pomocy i fachowego doradztwa eksperta od budowy domu? Przygotujcie pytania, zabierzcie ze sobą plan działki i/lub projekt i odwiedźcie strefę porad na stoisku Dobrze Mieszkaj/Najlepszedomy.pl w trakcie dni otwartych 16-17 listopada 2019 r. Nasi eksperci pomogą Wam rozwiązać każdy problem i odpowiedzą na każde pytanie!

Czekamy także na najmłodszych. Na stoisku portali Dobrzemieszkaj.pl i Najlepszedomy.pl w trakcie dni otwartych 4Buildings dzieciaki będą mogły namalować swój wymarzony dom, ozdabiać domki z kartonu, zaprojektować swój wymarzony ogród. Autorzy najciekawszych prac otrzymają upominki! Zapraszamy wszystkich małych artystów i przyszłych architektów!

Na naszym stoisku będą dostępne magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator/PTWP – Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, katalogi domów Najlepsze Domy oraz magazyny branżowe – Łazienka i Meble Plus.

Do współpracy z nami zaprosiliśmy cenionych architektów i doświadczonych fachowców, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą.

Bezpłatnych porad w ramach 4Buildings będą udzielały pracownie:

- Barbara Uherek-Bradecka, architekt, BB Architekci
- Tomasz Bradecki, architekt, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej
- Joanna Ochota, architekt, Concept JOana Projektowanie Wnętrz
- Katarzyna Giglok, architekt krajobrazu, firma CALLA oraz Monika Szczygieł, architekt krajobrazu, firma CALLA
- pracownia Duda Architektura i Budownictwo
- pracownia INOSTUDIO achitekci

Barbara Uherek-Bradecka, architekt, BB Architekci

Projektantka, dydaktyk, pracownik naukowy, dr inż. arch. Absolwentka Politechniki Śląskiej (ukończyła także podyplomowe studium konserwacji zabytków), autorka i współautorka licznych publikacji w zakresie architektury oraz historii architektury. Od 2013 wykładowca w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Autor i współautor co najmniej kilkudziesięciu projektów wnętrz domów jednorodzinnych oraz komercyjnych: hoteli, biur, showroomów. Twórca serii warsztatów dla dzieci i młodzieży z serii "Zbudujmy razem miasto". Pasjonatka historii architektury, archeologii oraz nowoczesnych trendów we wnętrzach. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i architektury oraz konserwacji zabytków.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!