Najlepsze Domy
Zobacz 5 projektów małych domów parterowych

Zobacz 5 projektów małych domów parterowych

Przedstawiamy pięć projektów małych domów parterowych. Powierzchnia najmniejszego to jedynie 50 m kw.

D138.jpg
D138.jpg

Nazwa projektu: D 138. (zobacz projekt)

D138 to projekt bardzo małego, nowoczesnego domu parterowego z poddaszem nieużytkowym (istnieje możliwość późniejszej adaptacji). Głównym założeniem architekta było stworzenie funkcjonalnego i ciekawego wnętrza na małym metrażu. Powierzchnia domu D138 (50,22 m²) jest porównywalna z powierzchnią średniego mieszkania w bloku. Cena domu (niecałe 100 tys. - koszt stanu surowego zamkniętego) jest bardzo zachęcająca i przemawiająca za tym, że może lepiej zainwestować w dom niż mieszkanie w bloku.

Projekt wykonano w pracowni: Artinex Projekt. Autor projektu: arch. Krzysztof Wolski.

Piaseczno 3G.jpg
Piaseczno 3G.jpg

Nazwa projektu: Piaseczno 3G. (zobacz projekt)

Piaseczno 3G to projekt nowoczesnego domu parterowego. We wnętrzu zaprojektowano duży salon z aneksem kuchennym, kominkiem i wyjściem na zadaszony taras. Ponadto trzy pokoje, łazienka, wc z pralką, wiatrołap i korytarz oraz garaż i kotłownię.Wyjście na poddasze schodami rozkładanymi. Na poddaszu strych.

Projekt wykonano w pracowni: Dom-Projekt. Autorzy projektu: arch. Władysław Piwowarczyk, artysta malarz Kinga Piwowarczyk.

Domena 106 A.jpg
Domena 106 A.jpg

Nazwa projektu: Domena 106 A. (zobacz projekt)

Klasyczna bryła Domeny 106 A została stworzona z myślą o 4-5, a po zaadaptowaniu strychu nawet 6-7-osobowej rodzinie. Przedsionek z miejscem na szafę otwiera się na strefę dzienną, składającą się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią oraz, łatwą do wydzielenia, kuchnią ze spiżarnią.
Z funkcjonalnego holu mamy dostęp do dwóch łazienek oraz czterech pokoi. Jednostanowiskowy garaż dostępny z holu, z garażu dostępna kotłownia z wyjściem na ogród. Duży strych nieużytkowy bez przeszkód można zaadaptować na cele użytkowe, na przykład jako dodatkowe pokoje.

Projekt wykonano w pracowni: Domena. Autor projektu: arch. Marcin Michalski.

Arkowo G2.jpg
Arkowo G2.jpg

Nazwa projektu: Arkowo G2. (zobacz projekt)

Arkowo G2 to dom parterowy z garażem na dwa samochody. Duży salon z aneksem kuchennym, kominkiem i wyjściem na taras. Spiżarka, komunikacja, wiatrołap, trzy pokoje dwie łazienki, korytarz, garaż i kotłownia.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!