Najlepsze Domy
Projekt małego domu – poznaj jego zalety

Projekt małego domu – poznaj jego zalety

Prosty i ekonomiczny „Dom w złociszkach” to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Wnętrze wyróżnia się racjonalną organizacją powierzchni, a odpowiednio rozmieszczone przeszklenia zapewniają dużą ilość naturalnego światła.

„Dom w złociszkach” to wygodny dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, który zaprojektowano z myślą optymalnego wykorzystania powierzchni i minimalizacji kosztów budowy. Prosta bryła budynku oraz dwuspadowy dach w pozytywny sposób oddziałują na ekonomikę realizacji oraz późniejszej eksploatacji (tutaj można sprawdzić aktualne koszty budowy „Domu w złociszkach”). Atrakcyjną estetykę zapewnia staranna kompozycja elewacji z wykorzystaniem tynków w dwóch modnych kolorach oraz drewnianej okładziny. Mieszkańcy mają do dyspozycji kameralny taras z pergolą, która w połączeniu z mobilną roletą stworzy praktyczną osłonę przed zbyt intensywnym słońcem.

Na stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej „Domu w złociszkach” (111,70 m2) zastosowano wygodny program funkcjonalny. Strefa dzienna parteru to otwarta przestrzeń, w ramach której salon z jadalnią mają ponad 30 m2. Na dużej, narożnej kanapie komfortowo może wypoczywać cała rodzina, a przesuwne przeszklenie tarasowe zwiększa możliwości aranżacyjne salonu. Obszerne blaty robocze, wysoka zabudowa oraz przyległa spiżarnia to atuty kuchni, gwarantujące idealne warunki do pracy i przechowywania. Na parterze nie mogło zabraknąć łazienki, została wyposażona w nowoczesny prysznic i doświetlona naturalnym światłem. Zaplecze gospodarcze domu to kotłownia na paliwo stałe i jednostanowiskowy garaż, dostępny z wiatrołapu.

Efektownym elementem aranżacji wnętrza są prowadzące na poddasze schody jednobiegowe. W części nocnej zaprojektowano dwa pokoje dla dzieci, sypialnię rodziców z obszerną garderobą, wspólną dla wszystkich mieszkańców w pełni wyposażoną łazienkę oraz pralnię. Szafy ubraniowe, które można zamontować w pokojach oraz w holu, zapewniają odpowiednią ilość miejsca do przechowywania.

Pełna prezentacja projektu na www.archon.pl

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

  • 111.70 m² Powierzchnia użytkowa
  • 19.12 m² Powierzchnia garażu
  • 98.31 m² Powierzchnia zabudowy
  • 675.16 m³ Kubatura
  • 8.85 m Wysokość kalenicy
  • 40° Kąt nachylenia dachu
  • 18.60 m Szerokość działki
  • 17.20 m Długość działki
  • 2820 zł Koszt projektu

RZUTY:

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!