Najlepsze Domy
Nowoczesny, efektowny, ekonomiczny – Zobacz projekt domu, który zachwyca!

Nowoczesny, efektowny, ekonomiczny – Zobacz projekt domu, który zachwyca!

Prosty, ekonomiczny, nowoczesny – tak można scharakteryzować jeden z najnowszych projektów domów w ofercie ARCHON+.

ARCHON+ to idealna propozycja dla osób zainteresowanych budową nowoczesnego, ekonomicznego i komfortowego  domu z poddaszem użytkowym. Prosta konstrukcja bryły, dwuspadowy dach korzystnie wpływają na koszty budowy i tempo realizacji. We wnętrzu zaprojektowano bardzo wygodny układ funkcjonalny, na powierzchni 136,15 m2 mieszkańcy mają do dyspozycji kuchnię, jadalnię, salon, 5 pokoi, spiżarnię, 2 łazienki, garderobę, pralnię, dodatkowo jednostanowiskowy garaż o pow. 24,56 m2 i kotłownię o pow. 7,01 m2.

Ciekawa kompozycja elewacji, połączenie tynku z naturalnymi okładzinami oraz nowoczesny detal zapewniają prostej bryle domu bardzo atrakcyjny wygląd. Charakterystycznym i dekoracyjnym elementem „Domu w szmaragdach (G)” jest wysunięte z linii elewacji narożne okno.

Rzut parteru „Dom w szmaragdach (G)” ARCHON+
Rzut parteru „Dom w szmaragdach (G)” ARCHON+

Liczne przeszklenia wprowadzają do wnętrza domu mnóstwo naturalnego światła, podnoszą jego estetykę i efektywnie wspomagają ogrzewanie budynku. Częściowo zadaszony taras jest miejscem rodzinnego relaksu na świeżym powietrzu, idealnie nadaje się na przytulny kącik kawowy.

Dostępny jest z jadalni, która dzięki dużym przeszkleniom prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Odpowiednia lokalizacja salonu, jadalni i kuchni w ramach otwartej strefy dziennej parteru, zapewnia mieszkańcom swobodną komunikację, przy jednoczesnym wyraźnym podkreśleniu ich odrębności ze względu na funkcje.

Program parteru „Domu w szmaragdach (G)” obejmuje również dodatkowy pokój oraz łazienkę z prysznicem. W skład zaplecza gospodarczego, które dostępne jest z wiatrołapu, wchodzi kotłownia na paliwo stałe i jednostanowiskowy garaż, pomieści on również sprzęt ogrodniczy i sportowy.

Rzut poddasza „Dom w szmaragdach (G)” ARCHON+
Rzut poddasza „Dom w szmaragdach (G)” ARCHON+

Poddasze, na które prowadzą wygodne, jednobiegowe schody, to komfortowa i bardzo funkcjonalna strefa nocna domu. Zaprojektowano tutaj dwa pokoje dla dzieci, dużą sypialnię rodziców z garderobą, w pełni wyposażoną łazienkę i pralnię z funkcją suszarni. Nad garażem przewidziano duży pokój rekreacyjny, który idealnie sprawdzi się jako domowa siłownia lub pokój telewizyjny.

Pełna prezentacja projektu „Dom w szmaragdach (G)” oraz wizualizacje jego wnętrz  dostępne są na

DANE TECHNICZNE:

  • 136.15 m² Powierzchnia użytkowa
  • 24.56 m² Powierzchnia garażu
  • 129.54 m² Powierzchnia zabudowy
  • 834.32 m³ Kubatura
  • 40° Kąt nachylenia dachu
  • 22.9 m Szerokość działki
  • 17.2 m Długość działki
  • 2790 zł Koszt projektu

RZUTY:

ELEWACJE:

DZIAŁKA: