REKLAMA
Najlepsze Domy
Nowoczesny dom parterowy z 4 sypialniami i wewnętrznym patio. Zobacz projekt!

Nowoczesny dom parterowy z 4 sypialniami i wewnętrznym patio. Zobacz projekt!

Prezentujemy nowoczesny dom parterowy, o surowej elewacji, gładkim białym tynku łączonym z kamieniem oraz ciemnym drewnem. Zastosowano ciemną stolarkę oraz elementy zacieniające.

Nazwa projektu:  Zx153 

Pracownia: Studio Z500

Od strony frontowej starano uniknąć się przeszkleń, jedynie w kuchni zastosowano wąskie poziome okno aby można było zobaczyć kto nas odwiedza. Od strony ogrodowej przeszklono większą część budynku aby wtopić go w ogród i zieloną naturę dającą wytchnienie.

Po wejściu do domu jawi się piękny widok przeszklonej ściany z widokiem na wewnętrzne patio, które możemy podziwiać z niemalże każdego miejsca domu. Stanowi to wspaniałą kompozycję a przeszklone, widne wnętrze jest dodatkowym atutem tego projektu.

Lewa strona domu to część dzienna, w której podejmujemy gości przy centralnie umieszczonym kominku. Otwarta kuchnia powiększa optycznie przestrzeń salonu, a funkcjonalną wyspę kuchenną doceni nie jedna pani domu. Obok kuchni ulokowano podręczną spiżarkę.

Od frontu umieszczono pomieszczenia "techniczne". Z sieni, bezpośrednio dostaniemy się do pomieszczeń gospodarczych, a zaraz za nim znajdziemy WC dla odwiedzających nas gości oraz gabinet, który może pełnić rolę dodatkowej sypialni czy pokoju gościnnego.

Prawa strona domu to jego nocna strefa. 3 sypialnie, z których główna posiada własna łazienkę i garderobę oraz przestronną łazienkę, umieszczoną centralnie dla dzieci.

Zx153 jest projektem dla osób wymagających, szukających czegoś innego niż dom podobny do sąsiedniego. Prosty, elegancki, surowy, dla ludzi ceniących nowoczesny styl.

Zobacz też projekt nowoczesnego domu, idealnego na wąską działkę.

  DANE TECHNICZNE:

 • 148 m² Powierzchnia użytkowa
 • 206.6 m² Powierzchnia zabudowy
 • 444.61 m³ Kubatura
 • Kąt nachylenia dachu
 • 23.56 m Szerokość działki
 • 22.56 m Długość działki
 • 3670 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1.sień
  3,9 m²
  2.hol
  18,5 m²
  3.spiżarka
  2,3 m²
  4.kuchnia
  12,8 m²
  5.salon+jadalnia
  41,0 m²
  6.łazienka
  8,3 m²
  7.garderoba
  3,7 m²
 • 8.łazienka
  4,0 m²
  9.pokój
  12,4 m²
  10.pokój
  12,9 m²
  11.pokój
  13,2 m²
  12.gabinet
  12,4 m²
  13.WC
  2,6 m²
  14.pom. gospodarcze
  5,4 m²

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!