Najlepsze Domy
Nowoczesny design, przestrzeń i komfort. Zobacz projekt „Dom w felicjach (G2)” ARCHON+

Nowoczesny design, przestrzeń i komfort. Zobacz projekt „Dom w felicjach (G2)” ARCHON+

Wystarczy jedno spojrzenie, by zauroczyć się „Domem w felicjach (G2)”, nowością projektową ARCHON+. To dom, który spełni oczekiwania wymagających Inwestorów, poszukujących komfortowych, przestronnych wnętrz, oryginalnych rozwiązań funkcjonalnych i efektownego designu.

Prezentowany „Dom w felicjach (G2)” to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym oraz obszernym, dwustanowiskowym garażem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 179,58 m2 + garaż 35,58 m2 + strych 15,23 m2 + kotłownia 7,67 m2.

Atrakcyjny wygląd to zasługa starannej, przemyślanej w każdym szczególe kompozycji elewacji oraz nowoczesnych detali architektonicznych. Efektownie prezentuje się strefa frontowa budynku z nowoczesnym zadaszeniem nad wejściem głównym. Zaprojektowany od strony ogrodu taras przesłonięto częściowo pergolą, tworząc idealne warunki do letniego relaksu na świeżym powietrzu. Taras płynnie łączy się ze strefą dzienną, dostępny jest zarówno z salonu, jak i z jadalni. Nad salonem przewidziano otwarcie stropu, wyjątkowe wrażenia estetyczne zapewnia oryginalne, dwukondygnacyjne przeszklenie, otwierające wspaniały widok na zieleń ogrodu.

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się jadalnia, jej wielkość daje możliwość rozłożenia dużego stołu i zorganizowania przyjęcia w większym gronie. Mieszkańcy z pewnością docenią również zalety płynące z użytkowania przestronnej, doskonale doświetlonej i funkcjonalnej kuchni. W jej centralnym miejscu przewidziano okazałą wyspę, która może pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego, barku śniadaniowego, a także nowoczesnej strefy gotowania. Wysoka zabudowa oraz zaprojektowana przy kuchni spiżarka gwarantują dużą ilość powierzchni do przechowywania.

W drugiej części parteru przewidziano dodatkowy pokój, który dzięki swojej lokalizacji idealnie nadaje się na zaciszny gabinet, można go także przeznaczyć na gościnną sypialnię. W pobliżu mieści się łazienka z prysznicem, a w holu można zamontować pojemne szafy, by wygodnie przechowywać sprzęty domowe oraz ubrania.

Na poddasze prowadzą nas efektowne, jednobiegowe schody. Zaprojektowano tutaj trzy komfortowe i doskonale doświetlone sypialnie, pokój rodziców dysponuje własną garderobą. W strefie nocnej mieści się wygodna łazienka z bogatym programem użytkowym oraz pralnia z miejscem do suszenia. Nad garażem w projekcie „Domu w felicjach (G2)” przewidziano strych, który można przeznaczyć na pokój rekreacyjny i zaaranżować w nim np.: bawialnię dla dzieci lub domową siłownię.

Na poddaszu zaprojektowano także antresolę, to dodatkowa przestrzeń, którą mieszkańcy mogą zaaranżować według indywidualnych potrzeb. Doskonale sprawdzi się jako domowa pracownia lub biblioteka. Dodatkowym atutem jest możliwość wymknięcia antresoli od strefy nocnej, w tym celu po obu jej stronach zaprojektowano przesuwne drzwi.

Zaplecze gospodarcze domu to dostępny z wiatrołapu dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia na paliwo stałe, posiadająca również osobne wejście zewnętrzne.

Pełna prezentacja projektu na www.archon.pl

Zobacz także: Nowoczesny dom z antresolą i tarasem. 

DANE TECHNICZNE:

 • 179.58 m² Powierzchnia użytkowa
 • 35.58 m² Powierzchnia garażu
 • 177.66 m² Powierzchnia zabudowy
 • 1108.72 m³ Kubatura
 • 8.16 m Wysokość kalenicy
 • 38° Kąt nachylenia dachu
 • 22.40 m Szerokość działki
 • 24.90 m Długość działki
 • 3170 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1. wiatrołap
  5,68 m²
  2. hol
  13,30 m²
  3. spiżarnia
  2,10 m²
  4. kuchnia
  17,18 m²
  5. salon + jadalnia
  41,19 m²
 • 6. schody
  4,21 m²
  7. pokój
  10,08 m²
  8. łazienka
  3,83 m²
  9. kotłownia
  7,67 m²
  10. garaż
  35,58 m²
PODDASZE:
 • 1. schody
  4,21 m²
  2. korytarz
  9,49 m²
  3. łazienka
  7,58 m²
  4. pokój
  11,69 m²
  5. pokój
  11,94 m²
  6. antresola
  13,05 m²
 • 7. garderoba
  3,16 m²
  8. pokój
  12,55 m²
  9. korytarz
  4,28 m²
  10. pralnia
  4,06 m²
  11. strych
  15,23 m²

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!