REKLAMA
Najlepsze Domy
Mały dom parterowy z dwuspadowym dachem i atrakcyjnym tarasem!

Mały dom parterowy z dwuspadowym dachem i atrakcyjnym tarasem!

Atrakcyjny, parterowy „Dom w peperomiach 2” Biura Projektów ARCHON+ to idealne połączenie nowoczesnych trendów z funkcjonalną organizacją przestrzeni wewnętrznej. Na powierzchni 119,43 m kw. rozplanowano komfortowy program użytkowy, z wyraźnie wyodrębnioną strefą dzienną i nocną.

Prosta bryła „Domu w peperomiach 2” prezentuje się niezwykle elegancko w stylowej, stonowanej kolorystycznie aranżacji zewnętrznej. Uwagę zwraca zaprojektowana z boku budynku nowoczesna pergola, gdzie zaaranżowano komfortową strefę relaksu na świeżym powietrzu. Wielkość zadaszonej części tarasu w połączeniu z panoramicznymi przeszkleniami strefy dziennej daje efekt płynnego połączenia wnętrza domu z otaczającym go ogrodem.

Jasny podział stref użytkowych to kolejny atut prezentowanego projektu. Reprezentacyjna, wielofunkcyjna przestrzeń dzienna została szeroko otwarta na taras i ogród. Duże przeszklenia salonu same w sobie stanowią piękną dekorację wnętrza, doświetlając je naturalnie oraz optycznie powiększając. Na wygodnych sofach domownicy mogą cieszyć się odpoczynkiem w blasku kominka lub przy kinie domowym. Centrum kuchni jest praktyczna i efektowna wyspa, która stanowi dodatkowe miejsce na szafki oraz blat roboczy, daje też możliwość wspólnego gotowania przez kilka osób jednocześnie. Przylegający do salonu pokój może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni gościnnej.

Zobacz także: Parterowy dom z antresolą. 

Z osobnego korytarza dostępna jest prywatna część nocna, która oferuje mieszkańcom wypoczynek w trzech jasnych i ustawnych sypialniach. Większy pokój rodziców został uzupełniony przez pojemne garderoby, dysponuje również wyjściem na odrębną część tarasu. Funkcjonalna pralnia posiada miejsce na kocioł gazowy, szafę do przechowywania oraz wieszaki do suszenia ubrań. W projekcie domu przewidziano miejsce na lokalizacje schodów i ewentualną adaptację strychu na cele użytkowe.

W ofercie Biura Projektów ARCHON+ znajduje się również „Dom w peperomiach” – projekt parterowego domu z płaskim dachem.

 

 

 

  DANE TECHNICZNE:

 • 119.43 m² Powierzchnia użytkowa
 • 163.58 m² Powierzchnia zabudowy
 • 882.00 m³ Kubatura
 • 6.81 m Wysokość kalenicy
 • 25.50 m Szerokość działki
 • 19.00 m Długość działki
 • 2280 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1.wiatrołap
  5,46 m²
  2.hol
  5,07 m²
  3.korytarz
  8,72 m²
  4.łazienka
  4,57 m²
  5.pralnia
  5,19 m²
  6.pokój
  10,23 m²
  7.łazienka
  4,09 m²
 • 8.pokój
  9,61 m²
  9.pokój
  12,61 m²
  10.garderoba
  5,80 m²
  11.pokój
  7,64 m²
  12.salon + jadalnia
  27,08 m²
  13.kuchnia
  11,75 m²
  14.spiżarnia
  1,61 m²

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!