Najlepsze Domy
Dom w serduszkach, zgodny z gustami Inwestorów

Dom w serduszkach, zgodny z gustami Inwestorów

Po raz kolejny Pracownia ARCHON+ zaprosiła Inwestorów do wspólnego projektowania domu, w którym chcieliby zamieszkać. Uczestnicy facebookowej zabawy „Zaprojektuj z nami swój wymarzony dom” decydowali o wyglądzie bryły domu, stylu wykończenia elewacji, lokalizacji poszczególnych pomieszczeń. W efekcie powstał projekt „Dom w serduszkach”, który jest jedną z ostatnich nowości w ofercie ARCHON+.

Projekt „Domu w serduszkach” należy do kolekcji: projekty domów tanich w budowie, jego zwarta bryła, dwuspadowy dach oraz proste rozwiązania konstrukcyjne pozytywnie wpływają na ekonomikę realizacji oraz użytkowania. Nowoczesny wygląd budynku uzyskano dzięki kompozycji materiałów wykończeniowych. Główna baza to jasny tynk, w akcentach zastosowano drewnianą okładzinę, atrakcyjnie prezentuje się przeszklona balustrada balkonu oraz duże narożne okno, będące ozdobą strefy frontowej budynku.

Uczestnicy zabawy zdecydowali również o wyglądzie strefy wspólnego relaksu na świeżym powietrzu. Finalnie zaprojektowano częściowo zadaszony taras, z nowoczesną pergolą, gdzie można zaaranżować letnią jadalnię. Na tarasie jest też miejsce na zestaw mebli ogrodowych, aby domownicy mogli wypoczywać w promieniach słońca.

Parter to wygodna strefa dzienna z szerokimi przeszkleniami, otwierającymi dom na widok zewnętrzny. Kuchnia wyróżnia się dobrą organizacją funkcji, przewidziano tutaj możliwość montażu wysokiej zabudowy, barek śniadaniowy, a jej program użytkowy wzbogaca spiżarka. Naturalną barierę pomiędzy częścią mieszkalną a jednostanowiskowym garażem i kotłownią stanowi obszerny wiatrołap. Został ona ładnie doświetlony naturalnym światłem i posiada odpowiednią ilość miejsca na pojemne szafy ubraniowe. 

W „Domu w serduszkach” mieszkańcy mają możliwość różnorodnego przystosowania pokoju na parterze do indywidualnych potrzeb. W jego bezpośrednim sąsiedztwie zaprojektowana została łazienka z prysznicem, dzięki czemu powstała komfortowa strefa gościnna z otwarciem na taras. Pokój może także pełnić funkcję dodatkowej sypialni dla dziecka lub domowej pracowni z obszernym biurkiem i licznymi półkami na dokumenty.

Poddasze w prezentowanym projekcie domu to w całości strefa nocna, a w niej cztery wygodne i pięknie doświetlone pokoje, duża garderoba, pralnia oraz komfortowa łazienka z bogatym programem użytkowym. Przy sypialni rodziców przewidziano dodatkową prywatną garderobę.

Projekt „Domu w serduszkach” należy do kategorii: projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów nowoczesnych.

DANE TECHNICZNE:

 • 141.41 m² Powierzchnia użytkowa
 • 18.68 m² Powierzchnia garażu
 • 129.30 m² Powierzchnia zabudowy
 • 834.71 m³ Kubatura
 • 8.48 m Wysokość kalenicy
 • 40° Kąt nachylenia dachu
 • 21.70 m Szerokość działki
 • 17.30 m Długość działki
 • 2660 zł Koszt projektu

RZUTY:

PARTER:
 • 1. wiatrołap
  6,56 m²
  2. salon + jadalnia
  30,03 m²
  3. kuchnia
  10,03 m²
  4. spiżarnia
  2,56 m²
  5. hol
  2,35 m²
 • 6. łazienka
  2,58 m²
  7. pokój
  8,49 m²
  8. kotłownia
  5,43 m²
  9. garaż
  18,68 m²
PODDASZE:
 • 1. schody
  4,95 m²
  2. hol
  11,49 m²
  3. pokój
  10,07 m²
  4. pokój
  11,73 m²
  5. garderoba
  2,15 m²
 • 6. łazienka
  6,39 m²
  7. pralnia
  4,08 m²
  8. garderoba
  5,57 m²
  9. pokój
  11,94 m²
  10. pokój
  10,44 m²

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!