Najlepsze Domy
Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days

Zapraszamy na Dni Otwarte 4 Design Days

Weekend 26 i 27 stycznia warto spędzić pod znakiem dobrych wnętrz i designu! Zapraszamy do Katowic na Dni Otwarte 4 Design Days. Wykłady, prezentacje, gwiazdy, konkursy, wielka porcja fachowej wiedzy, fantastyczne stoiska - wszystko to czeka na was w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku!

Zapraszamy także na jedyny w swoim rodzaju Maraton Architektury. W sobotę 26 stycznia od godz. 11 do 17 inspirujący duet prowadzących - Tomasz Pągowski, projektant, prowadzący program "Projekt LOKALny" na antenie HGTV oraz krytyk i kurator architektury Marcin Szczelina zaproszą na scenę 4 Design Days rekordową liczbę rozmówców, aby w sześciogodzinnym maratonie rozmawiać o wszystkim, co w architekturze najważniejsze. Tegoroczna edycja Maratonu Architektury skupiać się będzie wokół polskich nominacji do nagrody Mies van der Rohe Award, którym poświęcona jest główna wystawa na 4 Design Days 2019! Z kolei w niedzielę 27 stycznia zaprosimy na Maraton Designu czyli rozmowy z najbardziej kreatywnymi projektantami w Polsce.

W programie Dni Otwartych 4 Design Days także:

„URZĄDŹ SIĘ Z DOBRZE MIESZKAJ” – BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PROJEKTANTAMI WNĘTRZ
Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim domu pojawił się nowy członek rodziny? A może po prostu potrzebujesz zmiany i nie wiesz, od czego zacząć? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

DOBRZE MIESZKAM Z DOBRZE MIESZKAJ – III EDYCJA KONKURSU MAGAZYNU DOBRZE MIESZKAJ I PORTALU DOBRZEMIESZKAJ.PL NA NAJLEPSZY PROJEKT MIESZKANIA DLA RODZINY
W trakcie 4 Design Days rozstrzygniemy konkurs na najpiękniejsze mieszkanie czytelników Dobrzemieszkaj.pl. Nagrodą będzie profesjonalna sesja zdjęciowa zwycięskiego mieszkania opublikowana w magazynie Dobrze Mieszkaj i w portalu Dobrzemieszkaj.pl oraz wyjątkowa nagroda główna - designerska lampa o wartości 4.5 tys. zł ufundowana przez firmę MaxFliz.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI: MOJA RODZINA, MÓJ DOM
Na stoisku Dobrze Mieszkaj w specjalnie zaaranżowanym kąciku plastycznym dzieci będą mogły tworzyć i zostawiać prace, których tematem będzie rodzina i dom. Najładniejsze prace nagrodzimy oraz opublikujemy na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj. Każde dziecko, które weźmie udział w konkursie, dostanie upominek.

KONKURS: NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH 4 DESIGN DAYS
Zadanie: zrób zdjęcie sobie i bliskim w trakcie 4 Design Days. Opublikuj je na FB lub Instagramie z hasztagiem #4DesignDays. Najpiękniejsze uśmiechy otrzymają nagrody.

MARATON ARCHITEKTURY 4 KIDS
Zapraszamy na scenę młodych i bardzo młodych rozmówców, aby dowiedzieć się, co dzieci myślą o architekturze, która ich otacza, o rzeczach, które projektują dorośli, o wyglądzie miast, w których mieszkają. Będzie zabawnie, ale i poważnie, bo dzieci jak nikt inny potrafią szczerze pochwalić, ale także bezlitośnie wypunktować błędy nas, dorosłych, którzy przestrzeń, w której one żyją, tworzymy.

>>>KUP BILETY NA DNI OTWARTE TUTAJ<<<

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!