REKLAMA
Najlepsze Domy
V Forum Dobrego Designu: sesja Ewolucja wzornictwa - czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?

V Forum Dobrego Designu: sesja Ewolucja wzornictwa - czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?

Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia? - tak brzmiał temat jednej z sesji dyskusyjnych Forum Dobrego Designu.

W dyskusji, której moderowała redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu, Justyna Łotowska udział wzięli: Izabela Banaś, koordynator projektu, Departament Analiz i Strategii PARP, Ewa Gołębiowska, dyrektor, Zamek Cieszyn, Wiktoria Lenart, projektantka, studio projektowe Lenart Niemiec, Miłosz Matelski, menedżer designu i marketingu od 9 lat związany z marką Schattdecor, Joanna Misiun, architekt wnętrz, Dominika J. Rostocka, architekt wnętrz, designer, prezes i główny projektant w Creative Coop. Architects, Jan Sikora, designer, Nikodem Szpunar, projektant, Studio Szpunar.

Podczas rozmowy poruszono wiele zagadnień, w tym:

- Innowacje – nie tylko wymyślanie nowych pomysłów i produktów, ale także zmian, które prowadzą do wzrostu i różnorodności
- Elastyczność, czyli design, który dostosowuje się do otoczenia i użytkownika końcowego
- Personalizacja to przyszłość designu. Projekty szyte na miarę odpowiedzią na zmieniające się potrzeby społeczeństwa I biznesu

Panel poprzedziła prezentacja firmy Schattdecor pt. Ageless Living. Dla kogo będziesz projektować jutro? poprowadzona przez Miłosza Matelskiego i Joannę Misun.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!