Najlepsze Domy
Szukamy rozmówców do dziecięcej dyskusji w trakcie 4DD 2019

Szukamy rozmówców do dziecięcej dyskusji w trakcie 4DD 2019

288173.jpg
288173.jpg
Co dzieci myślą o architekturze i designie? Zapraszamy młodych rozmówców do wyjątkowej dyskusji na scenie 4 Design Days! Za udział przewidujemy nagrody rzeczowe!

27 stycznia w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days odbędzie się jedyna w swoim rodzaju dyskusja. Inspirujący duet prowadzących - dziennikarka telewizyjna Ula Chincz oraz krytyk i  kurator architektury Marcin Szczelina z Architecture Snob zaproszą na scenę młodych i bardzo młodych rozmówców, aby dowiedzieć się, co dzieci myślą o architekturze, która ich otacza, o rzeczach, które projektują dorośli, o wyglądzie miast, w których mieszkają. Będzie zabawnie, ale i poważnie, bo dzieci jak nikt inny potrafią szczerze pochwalić, ale także bezlitośnie wypunktować błędy nas, dorosłych, którzy przestrzeń, w której one żyją, tworzymy. 

Twoje dziecko jest odważne i ciekawe świata? Zgłoś je do udziału w dyskusji na scenie 4 Design Days!

Kogo szukamy: dzieci w wielu 6-14 lat, odważnych i ciekawych świata

Co zapewniamy: możliwość wystąpienia na scenie 4 Design Days, nagrody rzeczowe dla młodych uczestników, wejściówki na 4 Design Days dla ich opiekunów

Gdzie się zgłosić: napisz do nas na redakcja@dobrzemieszkaj.pl

Zapraszamy!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!