REKLAMA
Najlepsze Domy
Świat Łazienek i Kuchni (4/2017) - nowy numer już w sprzedaży

Świat Łazienek i Kuchni (4/2017) - nowy numer już w sprzedaży

 Świat Łazienek i Kuchni (4/2017)
Świat Łazienek i Kuchni (4/2017)
Kup nowy numer Świata Łazienek i Kuchni (4/2017) i wygraj 500 zł na zakupy! Najnowszy, wakacyjny numer Świata Łazienek i Kuchni (4/2017) już w sprzedaży. Zabieramy Was zatem w słoneczną podróż pełną letnich inspiracji. Zachęcamy też do udziału w konkursie. Do wygrania 3 bony o wartości 500 zł każdy.

Lato to najpiękniejsza i najdłużej wyczekiwana pora roku. Zabieramy Was zatem w słoneczną podróż pełną letnich inspiracji. Wczasy pod gruszą czy wypad nad morze to doskonały punkt wyjścia do stworzenia łazienki sprzyjającej relaksowi. Dla tych, którzy lubią zagraniczne wojaże podpowiadamy jak zaaranżować kuchnię inspirowaną modnymi kierunkami podróży.

Lato to także dobry czas by zwolnić tempo i przestawić się na tryb slow. Pomogą w tym zarówno nowoczesne sprzęty AGD, jak i inspirowane naturą meble, dodatki oraz materiały wykończeniowe. Te ostatnie wzięliśmy pod lupę, aby sprawdzić, które będą najlepsze w kuchennych aranżacjach.

W letnim numerze nie mogło też zabraknąć praktycznych wskazówek jak urządzić strefę kąpieli. To temat naszego specjalnego dodatku, w którym odnajdziecie zarówno praktyczne porady, jak i szereg inspiracji jak dobrze zaprojektować strefę prysznica oraz przegląd kompaktowych rozwiązań do małych łazienek.

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!