Najlepsze Domy
Świat Łazienek i kuchni (3/2018) - nowy numer już w sprzedaży

Świat Łazienek i kuchni (3/2018) - nowy numer już w sprzedaży

044419_1920.jpg
044419_1920.jpg
Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni (3/2018) już w sprzedaży. Tym razem zabieramy Was na... piknik! Gdzie? Każde miejsce na świeżym powietrzu jest dobre. Co zabrać ze sobą? Zajrzyjcie do naszego niezbędnika. Ciepłe dni to także doskonały pretekst, by zacząć dbać o linię. W byciu fit pomogą akcesoria kuchenne do zdrowego gotowania.

Nowy numer Świata Łazienek i Kuchni właśnie ukazał się na rynku.

Przełom wiosny i lata to także najlepszy moment by zaplanować wakacyjny remont kuchni lub łazienki. To właśnie odnawianiu tych pomieszczeń poświeciliśmy nasz dodatek specjalny, w którym krok po kroku przeprowadzamy Was przez trudny etap planowania renowacji obu wnętrz. Znajdziecie tu dużo praktyczny porad oraz gotowych rozwiązań.

W tym wydaniu pod lupę bierzemy także kuchnie i łazienki w bloku. Zaprzyjaźnieni z redakcją architekci radzą jak urządzić oba pomieszczenia, a my podpowiadamy jak je wyposażyć. Wybieramy meble kuchenne do niedużych wnętrz i aneksów, pomagamy urządzić prysznic w bloku oraz przestawiamy modne rozwiązania do obu pomieszczeń.

Jak w każdym numerze nie mogło też zabraknąć pięknych wnętrz z polskich domów oraz ciekawych inspiracji. Bujna natura oraz zbliżające się wielkimi krokami wakacje stały się dla nas punktem wyjścia w poszukiwaniu modnych rozwiązań do kuchni i łazienki, którymi jak zawsze dzielimy się z Wami.

Zachęcam do lektury
Urszula Tatur

Czytaj także: Kuchnia w klasycznej odsłonie.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!