Najlepsze Domy
Studio Dobrych Rozwiązań - relacja z Poznania

Studio Dobrych Rozwiązań - relacja z Poznania

29 października Studio Dobrych Rozwiązań gościło w Poznaniu. W programie wydarzenia znalazły się m.in. prezentacje partnerów, dyskusje tematyczne, wykład gościa specjalnego. Architekci i projektanci biorący udział w spotkaniu mogli poznać bliżej ofertę na stoiskach partnerów i porozmawiać o oferowanych produktach i rozwiązaniach.

Partnerami wydarzenia były firmy: Purmo, Villeroy & Boch, Cersanit (Partnerzy Główni) oraz Marmorin Design, Excellent, Besco, Promar Steel, Hörmann, Wytwórnia Parkietów Dąbex, Pfleiderer, Rejs, Biuro Styl, Technistone, KNX Poland, CAD Projekt K&A, WSC/Graphisof, Global Stone.

W programie spotkania znalazły się m.in. prezentacje partnerów, dyskusje tematyczne, wykład gościa specjalnego, prezentacja oferty na stoiskach.

Pierwszą część spotkania otworzył Robert Skomorowski z firmy Purmo, który w swojej prezentacji „Ciepło w formie. Design ukryty w grzejniku” pokazywał i omawiał nie tylko wygląd grzejników z oferty marki, ale również towarzyszące mu funkcjonalności. Następnie w podróż po świecie marki Villeroy & Boch zabrał widzów Marek Bielecki, który przybliżył porfolio i działalność niemieckiego producenta wyposażenia łazienek od historii i początków firmy, po nowinki wzornicze prezentowane na tegorocznych targach ISH.

Tomasz Wrona z firmy Cersanit w prezentacji „Moduo – kolekcja nieograniczonych możliwości”. Przybliżył najnowszą ofertę marki Cersanit, w tym najnowsze, całościowe kolekcje wyposażenia łazienek Crea oraz Moduo, a także marki Opoczno, w której aktualnym portfolio jest m.in. kolekcja Grand Concept z płytkami imitującymi drewno, kamień i beton.

Po prezentacjach Partnerów Głównym przyszedł czas na wystąpienia Partnerów imprezy. Rafał Przygocki z firmy Marmorin Design w wystąpieniu „Marmorin Design - polska marka, światowe wzornictwo, wysoka jakość i wiele możliwości” przedstawił widowni ciekawą i bogatą ofertę firmy, która zawiera aż 130 umywalek, 30 umywalek stojących, 40 wanien, 13 brodzików z produkowanych materiałów kompozytowych na bazie skałki dolmitowej.

Prezentację firmy Excellent pod hasłem „Zainspiruj się czarną kolekcją w łazience” przedstawił Wojciech Herok. Głównym tematem była oferta wyposażanie łazienki w najmodniejszym trendzie sezonu czyli czerni. To kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura w modnym czarnym wykończeniu. Prezentacja była również okazją do zakomunikowania jakie nowości wzbogacą najnowszą ofertę firmy – wśród nich baterie umywalkowe i zestawy prysznicowe.

Następna na scenie pojawiła się Malwina Skubińska z firmy Besco, która w swoim wystąpieniu podsumowywała szeroką ofertę produktów z oferty marki, w tym umywalki, wanny czy kabiny prysznicowe, w różnych wykończeniach i kolorach (także modnej czerni).

Podczas dyskusji podsumowującej rozmawiano m.in. o tym, jak w projekcie łazienki połączyć ponadczasowy design i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Po przerwie, w trakcie której goście mieli okazję od zapoznania się z ofertą prezentowaną na stoiskach oraz bezpośrednich rozmów z ekspertami, rozpoczął się blok tematyczny „Okna, drzwi podłogi”.

O najnowszych trendach i rozwiązaniach w ofercie okien, drzwi oraz przeszkleń firmy Promar Streel mówił Jacek Parysek. „Wejście ma znaczenie, czyli nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność drzwi wewnętrznych Hörmann” – o tym mówił Michał Frąckowiak z firmy Hörmann. Zaprezentował szerokie portfolio zróżnicowanych wzorniczo drzwi wewnętrznych, najnowsze kolory oraz sposoby wykończenia. Z kolei „Podłogi drewniane a ogrzewanie podłogowe” to temat prezentacji Filipa Reszuty z Wytwórni Parkietów Dąbex. Firma specjalizuje się w podłogach drewnianych, w tym parkietach oraz deskach warstwowych polecanych na ogrzewanie podłogowe.

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!