Najlepsze Domy
Studio Dobrych Rozwiązań: dzisiaj jesteśmy w Olsztynie!

Studio Dobrych Rozwiązań: dzisiaj jesteśmy w Olsztynie!

Fot. SDR Olsztyn
Fot. SDR Olsztyn
Wszystkich zawodowo projektujących wnętrza zapraszamy dzisiaj na spotkanie dla projektantów i architektów w Olsztynie. W programie wykłady, prezentacje oraz spotkanie z gośćmi specjalnymi - architektami Katarzyną i Grzegorzem Dżus z renomowanej pracowni Dżus Architekci.

Interesują Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich projektowaniem? Działacie w województwie warmińsko-mazurskim? Koniecznie odwiedźcie nas dzisiaj na spotkaniu w Olsztynie (Przystań Hotel&Spa, ul. Żeglarska). Dzięki prezentacjom i wykładom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z producentami i dostawcami innowacyjnych i designerskich rozwiązań, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami i ekspertami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej,

Uzupełnieniem prezentacji nowości i trendów będą profesjonalne wykłady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak kreować markę architekta wnętrz w social media oraz jak efektywnie współpracować z mediami.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą Katarzyna i Grzegorz Dżus, autorzy wielu wybitnych projektów z zakresu architektury. Wśród ich najważniejszych projektów są m.in: adaptacja Przedzamcza Zamku Biskupów Warmińskich na Hotel Krasicki, adaptacja budynku XIX wiecznego Arsenału Olsztyn, Centrum Wystawiennicze Stara Kotłownia Uniwersytet Warmińsko Mazurski Olsztyn, rewitalizacja Zespołu XIX w. Koszar Artylerii Olsztyn, przebudowa i adaptacja XVIII wiecznego hospicjum dla konwertytów Braniewo, całoroczne Centrum Sportowo-rekreacyjne nad jeziorem Krzywym, Zamkowe Młyny/ Browar Warmia Olsztyn, remont Dziedzińca Honorowego, tarasu i elewacji Pałacu Belweder w Warszawie, przebudowa i rewaloryzacja Zespołu Ogrodowego oraz elewacji Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, Hotel „Przystań” w Olsztynie, remont i przebudowa Podominikańskiego Zespołu Klasztornego w Sejnach na „Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów”.

Zapraszamy od godz. 9.00. Czytaj więcej na: www.sdr2018.pl

260380.jpg
260380.jpg

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!