Najlepsze Domy
Studio Dobrych Rozwiązań 2018: nowe spotkania dla projektantów wnętrz

Studio Dobrych Rozwiązań 2018: nowe spotkania dla projektantów wnętrz

Studio Dobrych Rozwiązań 2018
Studio Dobrych Rozwiązań 2018
Aż 16 spotkań dla projektantów i architektów wnętrz czeka nas w ramach Studia Dobrych Rozwiązań w 2018 roku. Chcesz dowiedzieć się więcej? Doszkolić swoje umiejętności? Być na bieżąco z trendami i nowościami? Zapraszamy na cykl spotkań dla profesjonalistów!

Przed nami kolejny rok pełen spotkań, rozmów, prezentacji, dyskusji. Już po raz czwarty Studio Dobrych Rozwiązań rusza w trasę po Polsce. Czeka nas aż szesnaście spotkań dla architektów i projektantów wnętrz, podczas których będzie można można skorzystać z profesjonalnej wiedzy m.in. z zakresu trendów i nowości w urządzaniu wnętrz, doszkolić swoje umiejętności w zakresie kreowania własnej marki w social media, prawnych narzędzi do skutecznej ochrony własnych pomysłów, tajników stylizacji i fotografii wnętrz czy obsługi profesjonalnych programów dedykowanych projektantom wnętrz.

O tym będziemy mówić w 2018 roku:

- Od pomysłu do realizacji: jak powstawały najciekawsze pomysły architektoniczne i wnętrzarskie ostatnich lat. Zaprosimy wybitnych architektów i projektantów, aby opowiedzieli o swoich najciekawszych pracach.

- Fokus na wnętrza: kuchnie/łazienki/sypialnie/pokoje dzienne. Przedstawiciele znanych na polskim rynku marek opowiedzą o nowościach, trendach i rozwiązaniach dedykowanych wnętrzom.

- Nowe technologie: światło/smartdom/nowoczesne AGD czyli wszystko, co trzeba wiedzieć o zaawansowanym technologicznie domu okiem naszych specjalistów.

- Akademia projektowania: podłogi/ściany/instalacje. Eksperci Studia Dobrych Rozwiązań przedstawią nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę projektową.

- Programy graficzne dla architektów i projektantów. Co nowego? Warsztaty przybliżające najnowsze rozwiązania dostępne w popularnych programach do projektowania.

- Między plagiatem a inspiracją. Czy prawo daje architektom i projektantom wnętrz skuteczne narzędzia do ochrony ich pomysłów

- Jak kreować markę architekta wnętrz w social media?

- Jak rozszerzyć ofertę projektowania wnętrz o usługi home stagingu?

Gdzie będziemy?

Bydgoszcz - 28 lutego
Olsztyn - 14 marca
Warszawa - 21 marca
Bielsko-Biała - 11 kwietnia
Szczecin - 25 kwietnia
Wrocław -9 maja
Lublin - 23 maja
Poznań - 6 czerwca
Trójmiasto - 19 czerwca
Katowice - 12 września
Białystok - 19 września
Warszawa - 26 września
Koszalin - 10 października
Kraków - 24 października
Radom - 7 listopada
Rzeszów - 21 listopada

Rejestracja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 6 listopada na stronie www.sdr2018.pl >>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

 

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!