Najlepsze Domy
Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2019

Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2019

4 Design Days 24-27 stycznia w Katowicach
4 Design Days 24-27 stycznia w Katowicach
Potężna, jedyna w Polsce i tej części Europy dawka wiedzy o trendach w architekturze i designie - kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem najbardziej cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów z Polski, a także wielu wspaniałych prelegentów z zagranicy. Wystawa designerskich produktów i usług, której bohaterami będzie ponad 300 wystawców. 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających. Wszystko w wyjątkowych przestrzeniach katowickiego Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na Śląsku - ogromnym rynku liczącym ok. 2,5 mln mieszkańców. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, czterodniowe święto z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej, czyli IV edycję 4 Design Days, zaplanowaną w dniach 24-27 stycznia 2019 r. Ruszyła rejestracja na wydarzenie.

Konkurencyjność oparta na cenie - to już nie dla Polski. Rozwinięta gospodarka to gospodarka innowacyjna. Krzesło, lampa, telewizor, buty czy aplikacja – jak wykorzystać design do budowania konkurencyjności przedsiębiorstw? Jak zwrócić uwagę klienta oraz odnaleźć szybką i tanią drogę do tworzenia nowatorskich produktów? Biznes + design = sukces. Bruksela kibicuje i wspiera ten związek.

Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas 4 Design Days 2019!

Weekend pełen atrakcji dla gości

W czasie dni otwartych 4 Design Days 2019 weźmiemy na „warsztat” rodziny i ich potrzeby. Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie? W twoim poukładanym życiu pojawia się małe dziecko? Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dwójki dzieci w wieku szkolnym? Dla nastolatka? Jak dostosować kuchnię lub łazienkę do potrzeb seniora?

DNI OTWARTE 4 DESIGN DAYS 2019

Redaktorzy „Dobrze Mieszkaj”, architekci wnętrz, eksperci i gwiazdy telewizji podpowiedzą, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie dla singla, pary, rodziny z małym dzieckiem, rodziny z dziećmi w wieku szkolnym, seniora czy osoby niepełnosprawnej. Pokażemy, o czym warto wiedzieć, projektując i urządzając wnętrza, w których każdy w domu będzie mieszkał wygodnie, jakich błędów nie popełniać, przystosowując dom do potrzeb małego dziecka czy seniora, jak sprytnie wykorzystać miejsce dla dwójki, a nawet trójki uczniów, jak zadbać o wygodę i dobre samopoczucie nastolatka. Doradzimy także, jak zaprojektować i urządzić mieszkanie na wynajem.

To tylko część atrakcji przygotowanych dla gości IV edycji 4 Design Days 2019. Szczegóły podamy bliżej wydarzenia. Agenda wydarzenia oraz informacje organizacyjne: www.4dd.pl

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!