Najlepsze Domy
Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2019

Ruszyła rejestracja na 4 Design Days 2019

4 Design Days 24-27 stycznia w Katowicach
4 Design Days 24-27 stycznia w Katowicach
Potężna, jedyna w Polsce i tej części Europy dawka wiedzy o trendach w architekturze i designie - kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem najbardziej cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów oraz ekspertów z Polski, a także wielu wspaniałych prelegentów z zagranicy. Wystawa designerskich produktów i usług, której bohaterami będzie ponad 300 wystawców. 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających. Wszystko w wyjątkowych przestrzeniach katowickiego Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, na Śląsku - ogromnym rynku liczącym ok. 2,5 mln mieszkańców. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, czterodniowe święto z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej, czyli IV edycję 4 Design Days, zaplanowaną w dniach 24-27 stycznia 2019 r. Ruszyła rejestracja na wydarzenie.

Szykuje się rekordowe 4 Design Days 2019, którego organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca m.in. Propertydesign.pl, Propertynews.pl czy Dobrzemieszkaj.pl oraz organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach!

Zarejestruj się na 4 Design Days

300 wystawców i wspaniała wystawa designerskich produktów i usług!

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2019 r., a dedykowane jej blisko 13 tys. m2 powierzchni zostało już na wiele miesięcy przed wydarzeniem w większości wyprzedane.

Na gości eventu - architektów, designerów, deweloperów, inwestorów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich, którzy kochają dobry design i szukają pomysłów na aranżację swoich domów, mieszkań, biur czy inwestycji - czekać będzie 300 wystawców, 13 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej. Są już z nami m.in.: Roca, Laufen, Saint-Gobain, Geberit, Koło, Teka, Tubądzin, Wienerberger, Cersanit, Deante, Opoczno, Ruke, Stegu, Franke, Ferro, Grohe, Komandor, Bozza, Excellent, Fakro, Max-Fliz, Internorm, Mera, Flugger Farby, Mapei, Radaway, Somfy, Sto i wielu innych.

ZOBACZ WYSTAWCÓW I PARTNERÓW IV EDYCJI 4 DESIGN DAYS

Spodziewamy się 9 tysięcy gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających.

Nowe tematy, wspaniali prelegenci! O tym będziemy rozmawiać!

Od 24 do 27 stycznia 2019 r. w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach światowej sławy architekci, designerzy oraz inwestorzy, deweloperzy, producenci i samorządowcy dyskutować będą o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyć będą wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów - w tym prestiżowego Property Design Awards 2019.

Jak co roku 4 Design Days to dwa dnia dla biznesu i weekend dni otwartych. W czasie dni biznesowych tematy sesji dyskusyjnych i prezentacji skupią się m.in. wokół zrównoważonych rozwiązań w architekturze i designie, konkurencyjności poprzez dobry design i architekturę oraz technologii.

POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE TEMATY DYSKUSJI

Jeśli architektura zrównoważona jest miernikiem postępu cywilizacyjnego, a ekologia staje się nowym kultem wysokorozwiniętych społeczeństw, to gdzie jesteśmy u progu drugiej dekady XXI wieku? Skoro architektura tak istotnie oddziałuje na poziom zużycia energii, skalę zanieczyszczenia środowiska, a szczególnie emisje gazów cieplarnianych, to co trzeba poświęcić, by przełom się dokonał? Oblicza równowagi architektury – które rozwiązania inspirują do korzystania ze zrównoważonych rozwiązań w budynkach komercyjnych i publicznych oraz tworzą warunki do lepszego życia i pracy?

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!